ÖNE ÇIKANLAR

Yıldız futbolcu, “Kendimi hem fizik hem de mental olarak iyi hissediyorum. Yeniden baygınlık geçireceğimi bilsem bile Ankara’da oynayacağım. Arkadaşlarımı yalnız bırakırsam daha çok üzülürüm” dedi. Akşam'da yer alan habere göre, Arda ile birlikte Mehmet Topal ve Lincoln’ün de sakatlıklarının geçtiği bildirildi. Baros’un yerine Ümit Karan’ı ilk 11’de oynatmayı planlayan Skibbe, Lincoln oynamazsa Nonda ile Ümit’i çift forvet olarak sahaya sürecek.

Gerets'ten Aslan'a Servet

Galatasaray Başkanı Adnan Polat, geçen haftaki Divan Kurulu toplantısında ekonomik kriz ve yükselen döviz kurları nedeniyle bütçede sapma meydana geldiğini söyleyip, 102 milyon dolar gelir-gider farkı yüzünden Sarı-Kırmızılı kulübü nakit akışı açısından sıkıntılı bir senenin beklediğini açıklamıştı. Polat, karamsar bir mali tablo çizerken, hiç beklenmedik bir anda Galatasaray’ı nakit akışı konusunda rahatlatacak bir gelişme yaşandı. Galatasaray’ın eski teknik direktörü Erik Gerets, Servet Çetin’in transferi için İstanbul’a geldi. Galatasaraylı yöneticilerle yemek yiyen Marsilya’nın teknik patronu, “Servet’i çok istiyorum. Bonservis bedeli neyse ödemeye hazırız. 8 milyon euroya kadar çıkabiliriz” dedi. Galatasaraylı yöneticiler, bu teklife temkinli yaklaştı. Ancak Sarı-Kırmızılı kulübün yaşadığı maddi sıkıntı nedeniyle de Gerets’e açık bir kapı bırakıldı. Galatasaray ile Servet’i isteyen Marsilya arasında Ribery yüzünden geçmişte gerilim yaşanmıştı. Şu anda Bayern Münih forması giyen Fransız futbolcu, alacaklarının ödenmediğini öne sürerek, bonservis bedeli ödenmeden Marsilya’ya kaçmıştı.

Aslantepe’ye Arap ortak

ASLANTEPE Stat Projesine Körfez sermayesi ortak olacak. Mali krizden etkilenen Aslantepe Projesine, Birleşik Arap Emirlikleri merkezli Körfez sermayedar grubu yatırım yapacak. Dış Ekonomik İlişkiler Kurulundan yapılan duyuruya göre, Eren Talu/Alke İnşaat ile Körfez sermayedar grubu arasında bugün anlaşma imzalanacak. Bu arada Hertha Berlin, Galatasaray ile 3 Aralık’ta oynayacağı karşılaşma için şimdiden 50 bin bilet sattığını açıkladı.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000