ÖNE ÇIKANLAR

HABERTÜRK SPOR

En büyük transfer bombasını Robin van Persie ile patlatmak isteyen ve çalışmalarını bu doğrultuda yürüten Fenerbahçe’de dün çok önemli bir zirve gerçekleşti. Sarı-Lacivertliler, önceki gün İstanbul’a getirdikleri Van Persie’nin menajeri Cornelis Jacobus Vos ile görüştü.

Kulüp binasında başkan Aziz Yıldırım, genel sekreter Mahmut Uslu ve menajer Cornelis Vos arasında yapılan zirve sabah saat 10.00’da başladı. Yıldırım ve Uslu, Manchester United’lı golcüyü transfer etmeyi çok istediklerini ve bunun için her türlü fedakarlığı yapmaya hazır olduklarını belirtip “Yeni bir takım kuruyoruz. Hedefimiz Avrupa’da ses getirmek. Bu nedenle Van Persie gibi bir ismin bizimle olmasını istiyoruz” dedi.Rakamsal konular da masaya yatırılırken para konusunda iki tarafın el sıkıştığı öğrenildi. Manchester United ile de bonservis konusunda anlaşmaya ramak kaldığı belirtilirken Robin van Persie’nin cumartesi günü yani yarın özel uçakla İstanbul’a gelerek imza atmasının beklendiği ifade edildi.HOOIJDONK: FENERBAHÇE OCAK AYINDAN BERİ İSTİYOR
İngiliz basını da Robin van Persie ile ilgili haberlere geniş yer veriyor. Mirror’a göre Hollandalı golcünün Manchester United’dan ayrılıp Fenerbahçe’ye gitmesi için Pierre van Hooijdonk büyük bir çaba gösteriyor.

Haberde Hooijdonk’un da sözlerine yer verilirken,”Fenerbahçe’nin ocak ayından beri Van Persie ile ilgilendiği yönünde bilgim var” şeklinde konuştu.
SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Tüm yorumları göster(26)
Kalan karakter : 2000