ÖNE ÇIKANLAR

Barcelona'nın deneyimli futbolcusu Andres Iniesta, Arda Turan hakkında övgü dolsu sözler kullandı.

Sant Cugat Çocuk Kulübü'nde çocuklarla futbol maçı yapan Iniesta, takım ve gündem hakkında açıklamalarda bulundu. Sezonu iyi bir noktada bitirdiklerini söyleyen Iniesta "Sezonu 3 kupayla kapattık. Özellikle sezonun son kısmını çok iyi oynadık" diye konuştu.

Barcelona'nın transfer gündemine yer alan Arda Turan hakkında da görüş bildiren Iniesta, "Arda büyük bir oyuncu, büyük bir yetenek ve kalite. Aramız katılırsa çok mutl oluruz. Takımımızı geliştirmek adına atılan her adım çok önemli" dedi.

Katar'a transfer olan Xavi ve Arda'nın oyun stili hakkında konuşan Iniesta, "Xavi'nin satılmaması lazımdı. Arda ve Xavi farklı oyuncular. Arda'nın Atletico'da oynadığı pozisyonda Xavi'niki faklı. Ama Arda oyun içinde yeteneklerini sahaya yansıtan önemli bir oyuncu. Oyunu çok iyi okuyor. Neler olacak göreceğiz" ifadelerini kullandı.

Son olarak takımın gündemindeki bir diğer oyuncu olan Pogba hakkında konuşan Iniesta "Her takımın kadrosunda görmek isteyeceği oyunculardan biri Pogba'dır. Çok genç ama üst düzey takımlarda çok rahat oynayabilir demiş" diyerek sözlerini tamamladı.SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000