ÖNE ÇIKANLAR

Mahmut Uslu, Fenerbahçe TV'ye yaptığı açıklamada, UEFA tarafından verilen ceza nedeniyle takım puanlarının çok düştüğünü ve seri başı olamadıklarını vurgulayarak, "Shakhtar Donetsk, hakikaten saygı duyulacak çok kuvvetli bir takım. Onların da dezavantajları var. Taraftarımızın desteğiyle bu turu geçeceğimize inanıyoruz" dedi.

Hedeflerinin Şampiyonlar Ligi gruplarına kalabilmek olduğunu kaydeden Uslu, "Bu turu geçsek bile, bir sonraki turda yine çok önemli takımlar var. Eğer biz gruplara kalacaksak, zaten önce bu turu geçmemiz lazım. Onun için Fenerbahçelilere çok büyük iş düşüyor. Onların büyük desteğiyle turu atlayabiliriz" ifadelerini kullandı.

Öte yandan, Fenerbahçe Kulübü Başkan Vekili Mithat Yenigün de yaptığı açıklamada, olası rakipler arasında en güçlüsüyle eşleştiklerini dile getirerek, "Biz sadece Shakhtar Donetsk'i geçmek değil, Şampiyonlar Ligi'nde yolumuza devam etmek istiyoruz. Hocamızdan, sportif direktörümüzden başlayan iyi bir yapılanma içinde olduğumuzu düşünüyoruz. Önemli başarılara imza atma hedefiyle yola çıktık. Dileriz ki taraftarımızla birlikte sevinçli günler yaşarız" değerlendirmesinde bulundu.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000