ÖNE ÇIKANLAR

Kampın zor geçtiğini belirten Tunay Torun, "Sabah erken saatlerde koşuyoruz, ağır idmanlar yapıyoruz. Ama bunlara ihtiyacımız var. Önümüzde yeni bir sezon var ve bunu en iyi şekilde geçirmek istiyoruz. Biz elimizden geleni yapıyoruz. Amacımız herzamanki gibi Avrupa kupalarına katılmak. İnşallah bu sezon bu hedefimize ulaşacağız" dedi.

Geçen sezon devre arasında İngiltere'nin Blackburn takımından transfer edilen Gine asıllı Fransız oyuncu Begali Fode Koita ise şöyle konuştu:

"Hepimiz bu kampın sezon boyunca bize ne kadar yardımcı olacağının farkındayız. Bu sezon benim için yeni bir sezon olacak. Kendimi takıma adapte edebildim. Buradaki takım arkadaşlarım bana kendimi iyi hissettiriyor. Sezondaki maçlara kendimizi hazırlıyoruz. Ben de iyi çalışıp, kendimi hazırlayarak iyi bir performans sergilemeyi istiyorum. Geçen sezon geçirdiğim sakatlık nedeniyle gerçek performansımı sergileyemedim. Bu sezon kendimi daha iyi hissediyorum. Geçen yıl vücudum oldukça yorgundu ve iyi durumda değildi. Burada çok çalışarak kendimi hazırlıyorum. Umarım her şey istediğimiz gibi olur."

  • Tunay Torun
  • Fode Koita

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000