ÖNE ÇIKANLAR

Süper Lig’e kötü bir başlangıç yapan Kasımpaşa, Kayseri’yi mağlup ederek yara sarmıştı. Şimdi gözünü G.Antep’e diken Lacivert-Beyazlılar’ın yıldız futbolcusu Tunay Torun, hem bu karşılaşma hem de takımdaki hava hakkında konuştu.

Torun, “Galibiyet alana kadar biraz stresliydik. Ama şimdi herkes arzulu ve iyi çalışıyoruz. Biz kendimizi biliyoruz. Geçen sene çok iyi işler yaptık, iyi bir takım olduğumuzu hepimiz biliyorduk. Bu ligde herkesi yenebilecek güçte bir takımız. Sadece biraz zamana ihtiyacımız vardı. İlerleyen haftalarda herkes çok daha iyi Kasımpaşa izleyecek” dedi. G.Antep karşılaşmasını da değerlendiren Tunay, “Kazanmak için sahaya çıkacağız. İçeride oynadığımız maçlarda genellikle iyi oynuyoruz ve biz sahamızdaki tüm maçları kazanmak istiyoruz. Tabi ki deplasmanda da kaybetmek istemiyoruz. Antep bizden üstün bir takım değil. Bu maçı kazanıp 2’de 2 yapmayı hedefliyoruz” diye konuştu.

AVCI DÖNEMINDE AYNISI OLMUŞTU
Milli Takım’a yapılan eleştirileri fazla bulduğunu belirten Tunay, geçmişten örnekler verdi ve şunları söyledi:

"Abdullah Avcı döneminde biz de yeni bir takımdık ve birbirimize daha alışamamıştık. O dönemki takım da benzer tepkileri gördü. Bu çok yanlıştı bence. Takıma ve hocaya zaman vermek lazım."

HABERTÜRK SPOR | VOLKAN KÖSE

  • Tunay Torun

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000