Galatasaray'da Yasin Öztekin kadro dışı bırakıldı

31.10.2016 - 13:07 | Güncelleme:

Adanaspor maçında oyundan alındıktan sonra tepki gösteren Yasin Öztekin kadro dışı bırakıldı

Galatasaray'da Yasin Öztekin süresiz kadro dışı bırakıldı. Adanaspor maçında oyundan çıkarıldıktan sonra teknik direktör Riekerink'e saygısız tavırlarda bulunan ve yedek kulübesinin camlarını yumruklayıp, formasını yere atan Yasin Öztekin'i, Sarı -Kırmızılı yönetim süresiz kadro dışı bıraktı.

Galatasaray Yönetimi Yasin'e karşı katı bir tutum sergilerken bunun öncelikle Yasin'in formasını yere atması ve hocasına karşı saygısızlık yapmasını affedilmez olarak değerlendirdi. Galatasaray Yönetimi özellikle teknik direktör Riekerink'in her kararında arkasında durduklarını özellikle göstermek için Yasin Öztekin'in A Takımla antrenmanlara bile katılmasını engelleyip, A2 Takımıyla çalışmasına fırsat verilecek. Riekerink'in Yasin ile dün Florya Metin Oktay Tesisleri'nde görüştüğü ve özür dilemesine karşın oyuncusunu affetmediği öğrenildi.

GALATASARAY'DAN YASİN ÖZTEKİN AÇIKLAMASI
"Profesyonel futbolcularımızdan Yasin Öztekin, Adanaspor maçında oyundan çıkarken sergilediği disiplinsiz davranışlar nedeniyle bugünden sonra U21 takımımızla çalışacaktır. Yasin Öztekin'e verilecek maddi ceza ise yönetim kurulu toplantısında belirlenecektir."

YEDEK KULÜBESİNİ YUMRUKLADI!

Süper Lig’in 9. haftasında Adana’dan 3 puanla dönen G.Saray’da Yasin Öztekin’in tepkisi geceye damgasını vurmuştu. Karşılaşmanın 60. dakikasında yerini Sinan Gümüş’e bıraktıktan sonra bu kararı beğenmeyip önce formasını çıkararak soyunma odasına gitmeye niyetlenen, ardından vazgeçip kulübeye oturan Yasin öfkesine yenik düşüp şeffaf olan plastik bölmeyi yumruklamıştı.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ