ÖNE ÇIKANLAR

Moussa Sow mücadelenin ardından "Taraftarımıza teşekkür ediyorum. 1. dakikadan 90. dakikaya kadar arkamızdaydı. Ben geri döndüğümden beri hiç bu kadar kalabalık olmamıştı. Bize hep böyle destek olsunlar. Onlar varken sahada 11 değil 12 kişiyiz.

"VURDUM GOL OLDU"
Ben böyle goller atmayı seviyorum. Bazen giriyor, bazen girmiyor. Bugün vurdum gol oldu. Gol attığımdan dolayı mutluyum ama en önemlisi galibiyetti. Tarihi bir galibiyet oldu Fenerbahçe için. Manchester United'ı yendiğimiz için mutluyuz." dedi.

KJAER: HİÇ ŞÜPHE DUYMADIM
Fenerbahçe'de Simon Kjaer maçın ardından açıklamalarda bulundu.

Kjaer "Şu anda iyi bir seviyedeyiz. Düşündüğümüz seviyedeyiz. Ben bundan hiç şüphe duymadım. Sezon başında zorluk çektik ancak ben ne durumda olduğumuzdan eminim. Seviyemizin farkındaydım. Zamana ihtyicımız vardı. Bundan daha kötü olsaydık gerçekten hayal kırıklığı yaşardım." diye konuştu.

VOLKAN DEMİREL'DEN TARAFTARA ÇAĞRI
Fenerbahçe'de kaptan Volkan Demirel, Manchester United galibiyeti sonrası "15-20 gün öncesine kadar gerçekten saha içinde ve saha dışında kötüydük. Daha sonra tüm arkadaşlarımız ile beraber birlik ve beraberlik sağladık. Beraber olunca takım halinde hareket edebiliyorsunuz. Bu da başarıyı getiriyor. Tekrar tekrar söylüyorum, taraftarımız böyle her maça gelsin ki biz de başarıdan başarıya koşalım."ifadelerini kullandı.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000