ÖNE ÇIKANLAR

NTV Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Beşiktaş'ın Trabzonspor'u 2-1 yendiği maçtaki tartışmalı pozisyonları değerlendirdi.

43. dakikada itirazdan sarı kartı olan Oğuzhan Özyakup'un, 2. yarıda Mehmet Ekici ile macadelesini değerlendiren Rıdvan Dilmen, "Sarı kart ve hakem görmüyor. Bunu 4. hakem görebilir. Net kart. Oğuzhan 2. sarı karttan gitmesi lazım. Burada ciddi bir hakem özellikle 4. hakem hatası var. Hakem göremiyor, 4. hakem kulaklıktan söyleyecek." dedi.

Atiba Hutchinson'ın Beşiktaş cezasahası içinde N'Doye ile yaşadığı pozisyonu da değerlendiren Rıdvan Dilmen, "Pozisyon penaltı. Çekme var. Mete Kalkavan görmüyor. Kale arkası hakemler de gitti bu sene. Eli sol omuzuna geliyor, o abartılı atış, ama çekme var." diye konuştu.

Maçın 64. dakikasında Ricardo Quaresma ile Yusuf Erdoğan arasında yaşanan pozisyon için ise rıdvan Dilmen, "Bu tartışmasız kırmızı. Quaresma, yapma Allah aşkına. Kontrolsüz girmemiş, basmış. Yazık. Tartışmayalım. Kırmızı." yorumunu yaptı.

Rıdvan Dilmen 3 pozisyonla ilgili olarak da "Oğuzhan'ın 2. sarı karttan gitmesi lazım. Quaresma kırmızı kart, Trabzonspor'un bir tane de penaltısı verilmemiş." ifadelerini kullandı. (NTVSpor)

  • RIDVAN DİLMEN

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000