BEŞİKTAŞ HABERLERİ

19 OCAK 2017
ÖNE ÇIKANLAR

İşte kulübün internet sitesinden yayımlanan açıklama...

"Şampiyonlar Ligi ve Türkiye Süper Ligi’nde namağlup yoluna devam eden Beşiktaşımız, geçtiğimiz yıldan itibaren aynı seviyede devam eden güzel futbol ve sürdürülebilir başarısıyla sadece Beşiktaşlıların değil tüm futbolseverlerin saygısını kazanmıştır.

Beşiktaş, Türkiye Süper Ligi’nin en az faul yapan ve en çok faul yapılan takımı olarak, sadece futbol oynayarak hem Türkiye Ligi'nde hem de Şampiyonlar Ligi'nde başarısını devam ettirmektedir.

Bütün bu gerçekliğe karşın “taraftar" duruşlarını "gazeteci" kimliklerine tercih eden bazı yayın organları, takım yöneticileri ve teknik kadrolarının Beşiktaş’ın saha içinde saygı duyulan oyunu ve efendi duruşunu çirkin iftiralarla lekeleme çabalarını görüyor ve esefle kınıyoruz.

Dün oynanan Beşiktaş- Trabzonspor maçı sonrası da benzer algı operasyonları ile Beşiktaş’ın sahadaki üstünlüğünün sorgulanmaya çalışıldığını görüyoruz.

Şampiyonlar Ligi ve Türkiye Ligi'nde namağlup devam eden Beşiktaş’ın hiç bir hakem hatasına ihtiyacı yoktur!

Türkiye’de hakem hatalarından en çok kayba uğradığı dostun ve rakiplerin kabul ettiği bir geçmişe sahip olan Beşiktaş yıllardır hakemlerin maçlarda kötü yönetimlerinden yakınmakta ve bunu sadece Beşiktaş özelinde değil, rakipleri için de savunmaktadır.

Tüm kamuoyunca bilinen bu gerçeklere rağmen, Beşiktaş’ın başarısını hakemlerle izah etme çabası gülünç ama bir o kadar da vahim ve manidardır. Zira bu çabanın arka planında doğru ve gerçekten yana gazetecilik anlayışı değil, çıkar ve taraftarlıkla izah edilebilecek bir zihniyet olduğu malumumuzdur.

Hal böyle olunca kamuoyuna açıkça ilan ederiz ki; Beşiktaş’a yönelik bütün bu algı operasyonları ve gelecekte hakemler üzerinden Beşiktaş’ın baskı altına alınma çabalarına ASLA izin vermeyeceğiz. Beşiktaş bugüne kadar olduğu gibi baskılı futboluyla, bundan sonra da Şerefiyle oynayıp Hakkıyla kazanacaktır. Beşiktaş’ın büyük Beşiktaş taraftarından başka kimseye ihtiyacı yoktur.

Beşiktaş’ın değerlerinden biri de Kartal Duruşu’dur. Beşiktaş’a ve Beşiktaşlılara ait olan bu duruşu manşetinde saygısız ve alaycı bir şekilde kullanan Fotomaç Gazetesi’ne Beşiktaş tesisleri yasaklanmıştır. Bundan sonra da aynı algı operasyonunlarına alet olacak basın kuruluşları da Beşiktaş duruşumuza yapılacak benzer saygısızlık karşısında aynı muameleyi görecektir.

Kamuoyuna saygı ile duyururuz.

Beşiktaş JK"


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
300
 • Misafir 06 Kasım 2016 Pazar 19:10
  iyi hoş da neden bariz olan hakem hatalarını söylememişler. neden quaresma nın hareketi için bişey dememişler hikayeler.
 • Misafir 06 Kasım 2016 Pazar 19:00
  helal olsun beşiktaş. doğru karar,
 • Misafir 06 Kasım 2016 Pazar 18:59
  hahaha bu fikret Orman aziz yildirima benziyor
 • Misafir 06 Kasım 2016 Pazar 18:58
  Yola şerefimizle devam ederiz efendiliğimizi bozmadan....
 • Misafir 06 Kasım 2016 Pazar 18:55
  Hep aynı geyik, en çok kayba uğrayan beşiktaşmış. En çok sesi çıkan en çok ağlayanla en çok kyba uğrayan aynı şey değil
 • Misafir 06 Kasım 2016 Pazar 18:53
  bırakın bu ağızları! penaltılar,gösterilmeyen kırmızılar....
 • Misafir 06 Kasım 2016 Pazar 18:49
  bilegiyle yenemeyen zihniyetin acizlik icinde hakem hatalarinin arkasina siginma cabalari turk futbolunda bitmedikce futbolumuz bir yere gelmez... hakemlerin yaptigi hatalarin ardina degil aynaya donup bakmak lazim ve sormak lazim kendine ben kendimi nasil gelistiririmde rakibi yenerim
 • Misafir 06 Kasım 2016 Pazar 18:44
  Utanmadan bi de yazı yayımlamışlar.susun oturun bari.insafsızlar
 • Misafir 06 Kasım 2016 Pazar 18:44
  hakemler evlerınde rahat uyuyor mu
 • Misafir 06 Kasım 2016 Pazar 18:43
  geç alınan bir karar geç geç
Kalan karakter : 300