GALATASARAY HABERLERİ

19 OCAK 2017
ÖNE ÇIKANLAR

İşte Galatasaray'ın resmi internet sitesinden yaptığı açıklama:

"Sporda dostluk, fair-play ve barıştan sadece kendi çıkarları söz konusu olduğunda bahseden malum camianın 20 Kasım’da oynayacağımız önemli maç öncesi tahriklerine cevap hakkımızı saklı tutar, spor kamuoyunu kışkırtan ve gerginlik yaratmak isteyen bu davranışı kınadığımızı bildiririz.

Sporcumuz Göksenin Köksal üzerinden yapılmaya çalışılan bu komik algı operasyonunun parçası olmayacağımız, oyuncumuzu mesnetsiz iddialar karşısında yalnız bırakacağımız anlamına gelmemektedir.

Malum kulüp başkanının ve kaptanının, takımlarının ceza almaması için üçüncü anonsu bizzat yaptıkları bir salonda yaşanan rezilliklerin, Galatasaray’ın milli oyuncusu üzerinden aklanmaya çalışılması Türk halkının zekâsına hakarettir."


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
300
 • Misafir 14 Kasım 2016 Pazartesi 19:20
  Burda ırakdan suriyeden bahseden arkadasım senin ar damarın çatlamış ne kadar guzel soyluyosun ordaki insanlar her yere gider ülkesi için sen sadece telefonunundan yazabilirsin o ulke isimlerini beynini farklı konulara ver bence ilerlemen lazım.
 • Misafir 14 Kasım 2016 Pazartesi 18:46
  gs öyle bir tepki veriyor ki sanki kendi sahalarında hiç bir şey yaşanmıyor maçlar gül bahçesinde oynanıyor. yahu arkadaş son maçta melih'e edilen küfürleri nasıl unuttunuz, yıllarca fb maçlarında yaşanan olayları hiç mi hatırlamıyorsunuz, kaç kere sahanız kapandı unutuyormusunuz. tamam küfür olmasın. ama bunu gs derse komik oluyor. gerçekten çok komik oluyor. amigonuz sahaya çıkıp anons yaptı onu da mı unuttunuz pes. niye her maçta göksenin olay oluyor. dursun başkan geldi tek laf oldumu sinan güler'e diğer oyunculara tek söz çıkıyor mu?biraz kendi oyuncunuza bakın. adam resmen küfür edilor.
 • Misafir 14 Kasım 2016 Pazartesi 18:25
  adamlar yenerken bile kemik kavgasi icindeler biz niye bunlara cevap veriyoruz.... eziklikleri buradan belli iste....akkapidan disari yabanci yiyecek birseyin zannetigi takimdan bukadar beklenir....ezikbahce nin sucu azizeligidir :-)
 • Misafir 14 Kasım 2016 Pazartesi 18:22
  Herzamanki gibi rezilliklerine bir yenisini katıyor fenevbahçe
 • Misafir 14 Kasım 2016 Pazartesi 18:20
  En buyuk bjk. Norvecte herkez bjk hayrani. Gs. Fb ikinci sinif takim.
 • Misafir 14 Kasım 2016 Pazartesi 17:58
  fenevli ''cesur yrüreklere(!)'' sesleniyorum.... bir sporcu ve kulübe hakaretler edip, çığrından çıkmış, kalabalık bir insan topluluğu gördüm dün akşam.. düşman arıyorsanız ve bu kadar yürekliyseniz buyrun g.doğuya-suriyeye-ırak'a gidin.... salonda ağzınızdan salyalar akacak kadar kendinden geçmenize de gerek yok. bu galatasaray size ne yaptı ki bu kadar yaranız derin? gerçi fazla geriye gitmeye gerek yok. sahanızda alınan kupalar, ayrupadaki başarılar, göğsümüzdeki 4.yıldız vs... nasıl bir hazımsızlıktır anlamadım. büyüklük elde edilen başarılarla ölçülür..siz her zaman en iyi 2. olacaksınız.
 • Misafir 14 Kasım 2016 Pazartesi 17:53
  ezelim yazan arkadaş. ne ezmesi fındık ezmesi mi... 4 yıldızı 3 yıldızla mı eziceksiniz. futbolda bak kupalara yıldızlara sonra ezmeden bahset
 • Misafir 14 Kasım 2016 Pazartesi 16:44
  basket tamam birde futbolda ezelim ama siz yine konusursunuz
Kalan karakter : 300