ÖNE ÇIKANLAR

F.BAHÇE’nin, Fatih Tekke transferinde ciddi adım atamamasının nedeninin G.Saray olduğu iddia edildi. Sarı-lacivertli camiada, daha önce temas kurulan Zenit Kulübü ile 4.5 milyon Euro’luk teklifi 6 milyon Euro’ya kadar çıkardıktan sonra neredeyse el sıkışmak üzereyken Ülker’den 8 milyon Euro destek alan G.Saray’ın da devreye girmesi nedeniyle sıkıntı yaşandığı konuşuluyor. Bu gelişmeler üzerine, Zenit Kulübü satmayı düşünmediği yıldız futbolcu için bonservis bedelini 8.5 milyon Euro’ya kadar çıkardı.

Kulislerde, F.Bahçeli yöneticilerin G.Saray’ı suçlayarak “Fatih Tekke için ilk devreye giren bizdik. Ardından Trabzon da talip oldu. Son olarak da G.Saray bu oyuncuyu istedi. Böyle olunca Zenit Kulübü 4.5 milyon Euro’ya açtığımız bonservis bedelini birden daha yukarılara çekti. 6 milyon Euro’ya çıkmamıza rağmen G.Saray’ın da devreye girmesiyle tam anlaşmak üzereyken 8.5 milyon Euro bonservis bedeli istemeye başladılar. G.Saray devreye girmeseydi Fatih çoktan F.Bahçe’deydi. Sarı-kırmızılı camianın yaptığı yanlış oldu” diye konuşurlarken, bu transferden vazgeçme ihtimallerinin bulunduğu da öğrenildi.

H.BERLİN SIKINTISI

BU arada, F.Bahçe’den ısrarla Semih’i isteyen Hertha Berlin de “Semih’i vermiyorsanız biz de Fatih Tekke’yi alırız” diyerek 6.5 milyon Euro bonservis bedeliyle Zenit’e teklif yaptı. İki kulüp arasında görüşmelerin sürdüğü öğrenildi

Vatan


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Tüm yorumları göster(8)
Kalan karakter : 2000