ÖNE ÇIKANLAR

Sami Yen'de yasak bölge! 


      ultrAslan'ın yıllardır domine ettiği Kapalı kombineleri elden çıkarılamıyor...
      Galatasaray yönetiminin; Kapalı'nın ortasındaki 300 koltuğa talip çıkmayınca, bölgenin müdavimi olan ultrAslan'la pazarlığa giriştiği iddia edildi.
     
     Etrafı da boş kaldı

      Kendilerini ‘bağımsız taraftar oluşumu’ olarak adlandıran ultrAslan’ın yıllardır domine ettiği Kapalı Tribün’ün kombineleri bir türlü elden çıkarılamıyor... Grup üyeleri, yönetime duydukları kırgınlıktan ötürü kart satın almıyor. Kapalı’nın ortasındaki 300 koltuktan tek bir tanesinin bile kombinesi satılamazken, ultrAslan’ın olası tepkisinden çekinen diğer taraftarların da, bu bölgenin çevresindeki koltuklara ilgi göstermediği öğrenildi.
     
     Ceza bittikten sonra

      Kulübe yakın çevrelerde, geçen sezondan kalan 5 maçlık cezaya rağmen kombine kartlara zam yapılmasının, ultrAslan’ın bu kararında etkin rol oynadığı konuşuluyor. Ayrıca, Ali Sami Yen’deki Fenerbahçe derbisinden sonra tutuklanan grup üyelerine yönetimin sahip çıkmaması, Adnan Polat’ın bazı taraftarlar için kullandığı, ‘Çapulcular’ tabiri de diğer tepki nedenleri. Yönetimin, grubu ikna etmek için girişimlere başladığı ileri sürüldü.
      (Fanatik)
     


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Tüm yorumları göster(10)
Kalan karakter : 2000