ÖNE ÇIKANLAR


Necati'nin takım için büyük kayıp olduğunu belirten Dilmen, "O dünyanın her takımında yıldız olur." dedi.

Ligtv'de yayınlanan Çizgi Dışı adlı programda eşiyle birlikte Bilgin Gökberk ve Alev Evliyaoğlu'na konuk olan Necati Ateş'e Rıdvan Dilmen'den destek geldi. Adanaspor'u çalıştırdığı dönemde Necati'nin oyuncusu olduğunu hatırlatan Rıdvan Dilmen, insan olarak da futbolcu olarak da çok beğendiğini üstüne basa basa ifade etti. Dilmen, "Necati Galatasaray için büyük kayıp" dedi.

Rıdvan Dilmen, Necati Ateş'le ilgili yorumlarında şunları söyledi:

"Necati'nin kalbi pırıl pırıldır. Ben konuya duygusal bakmıyorum. Ailece görüşürüz, onu çok severim ayrı ama ben konuya farklı bakıyorum. Böyle bir futbolcunun oynamaması beni kahrediyor. Bence, 1980 doğumlu bir oyuncunun şu an takımının kampında olması lazımdı. Gerçi kulübünün tasarrufudur ama Necati'nin insan olarak da, futbolcu olarak da Galatasaray'daki performansı olarak da kötü bir durum yok. Necati'yi beğenen ve seven bir insan olarak çok üzülüyorum. Ama nasıl olsa Necati yine en iyi bir yerde oynayacaktır".

Necati Ateş'in lig ve Türkiye Kupası, Şampiyonlar Ligi ve UEFA kupalarında 60'ın üzerinde gol attığını hatırlatan Dilmen, sözlerine şöyle devam etti:

"Geçen sezon kötü bir Necati ligde 9 gol attı. 1980 doğumlu böyle bir oyuncu, Galatasaray için büyük bir kayıptır. Onu seven bir insan olarak, hocası olarak üzülüyorum. Necati'yi alan takım karlıdır. Necati'yi dünyanın her takımında gözü kapalı hiç düşünmeden alır ve oynatırım. O da takımın yıldızı olur."

CHA

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Tüm yorumları göster(4)
Kalan karakter : 2000