ÖNE ÇIKANLAR

Uzun süredir Fenerbahçe’nin listesinde ‘1 numaralı isim’ olarak duranMilos Krasic için Avusturya’ya giden Aykut Kocaman, müjdeyle geri döndü. Sırbistan Milli Takımı’yla Dünya Kupası’na hazırlanan 26 yaşındaki oyuncuyla Avusturya kampında bir araya gelen Kocaman’ın, Krasic transferini büyük ölçüde bitirdiği belirtildi.

Sırbistan Milli Takım Teknik Direktörü Radomir Antiç’in özel izniyle gerçekleşen zirvede, Sırp yıldız ilk olarak Fenerbahçe’nin kendisine gösterdiği ilgiden duyduğumemnuniyeti dile getirdi. Avusturya’ya kadar gelerek
Kocaman’ın kendisiyle görüşmesinin önemine dikkat çeken Krasic, para konusunda da ikna edildi.

TOP ARTIK CSKA’DA
Fenerbahçe’nin kendisine yıllık 3 milyon Euro net ücret önermesi üzerine CSKA Moskova’nın başarılı sağ kanat oyuncusunun, “Benim açımdan bir sorun yok. Fenerbahçe’de seve seve forma giyerim” dediği belirtildi. Daha önce F.Bahçe’ye çok sıcak bakmayan 26 yaşındaki sağ kanat oyuncusunun bu kararında, Avrupa transfer pazarındaki gelişmeler de etkili oldu. Bayern Münih’in, Ribery’nin takımda kalması üzerine Krasic’ten vazgeçmesi, Milan’ın da brüt 2.5milyon Euro’nun üstüne çıkmaması, Fenerbahçe’nin net 3milyon Euro’luk teklifini ‘en iyi seçenek’ haline getirdi.

Şu an CSKA Moskova ile yapılan temaslarda ise tek sorun olarak Dünya Kupası görülüyor. Rus ekibi, Dünya Kupası bitmeden Krasic’i bırakmak istemezken, F.Bahçe işi bir an önce bitirmeye çalışıyor.

HTSPOR / Senad OK


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000