ÖNE ÇIKANLAR

HTSPOR
Şike soruşturması kapsamında Metris Cezaevi’nde bulunan başkan Aziz Yıldırım ve yöneticilere çeşitli yollarla destek vermeyi hedefleyen Fenerbahçeli taraftarların en büyük hayalleri İstanbul’da Taksim meydanında toplanmaktı. Hatta bunun için de günler öncesinde hazırlıklar yapılmaya internet aracılığıyla da organize olunmaya başlandı. “14 Ağustos’ta Adalet için Taksim’e” sloganıyla başlatılan çağrıya Sarı- Lacivertliler büyük ilgi gösterirken ezeli rakip Galatasaray’dan karşı tepkiler gelmeye başladı. Sonunda olay provakasyon boyutuna ulaşıp 2 kişi de gözaltına alınınca İstanbul Valiliği tarafından organizasyona izin çıkmadı.

TOPLU GELİŞ YOK
Ancak tüm bu gelişmelere rağmen sanal ortamda birbirleriyle haberleşen Fenerbahçeli taraftarların bugün Taksim’e münferit olarak gelecekleri ve meydanda toplanıp organizasyonu gerçekleştirecekleri öğrenildi.

Buna karşılık Galatasaraylılar’ın da buna engel olmak için öğlen saatlerinden itibaren Beyoğlu’nda toplanacakları iddia edildi. Kısacası bugün Taksim’de gergin bir gün geçecek gibi görünüyor.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Tüm yorumları göster(17)
Kalan karakter : 2000