ÖNE ÇIKANLAR

Hazırlıklarını kendi tesislerinde devam ettiren mavi-beyazlı ekipte, futbolculara verilen 3 günlük izin sona erdi ve yapılan bayramlaşma sonrasında çalışmalara yeniden başlandı.

Gaziantep Büyükşehir Belediyespor Teknik Direktörü Erol Azgın, AA muhabirine yaptığı açıklamada, futbolculara verilen 3 günlük izinin sona erdiğini ve yeni sezon hazırlıklarının bayramda da aralıksız devam ettiğini söyledi.

Azgın, şöyle konuştu:

''Bugün sabah saatlerinde yoğun bir çalışma yaptık. Akşam bir çalışma daha yaparak, yeni sezon hazırlıklarımızı devam ettireceğiz. Bizim için bayram gününde daha yoğun bir çalışma var. Yeni sezona az bir zaman kaldı. Futbolcularımız, 3 günlük izini en iyi şekilde kullanarak, hazırlıklarına kaldığı yerden başladılar. Yoğun bir çalışma döneminden geçiyoruz. Bu çalışmalarımız, sezon başlayana kadar devam edecek. Amacımız, sezon başlayana kadar ideal kadroyu oluşturmak. Genç ve yetenekli oyuncularımız var.

Futbolcularımız, yapılan çalışmalarda çok hırslı ve istekli gözüküyor. Bu durum, yeni sezonda başarılı olma umutlarımızı daha da arttırıyor. Takımda birlik ve beraberlik hakim. Yönetim, teknik heyet ve futbolcular, başarılı olmak için ellerinden geleni yapıyor. Tek düşüncemiz, önceki sezonda olduğu gibi yeni sezonda da başarılı olabilmek.''


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000