Öne Çıkanlar

'Paşa Store' açıldı

Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadı VIP girişinin yan bölümünde hizmet verecek mağazanın açılışına Kasımpaşa Kulübü Başkanı Zafer Yıldırım, Başkanvekili Hasan Hilmi Öksüz, yönetim kurulu üyelerinden Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Ciner Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve Kasımpaşa Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Turgay Ciner, lacivert-beyazlı takımın teknik direktörü Şota Arveladze ile lacivert-beyazlı futbolcular katıldı.

"BİR İLKİ GERÇEKLEŞTİRDİK"
Mağazanın açılış kurdelesini Zafer Yıldırım ile Ahmet Misbah Demircan birlikte kesti.

Açılış töreninde basın mensuplarına açıklamada bulunan Zafer Yıldırım, Paşa Store'un açılışıyla Kasımpaşa Kulübü tarihinde bir ilk gerçekleştirdiklerini belirterek, şunları söyledi:

''Biliyorsunuz ürün satışları dünya futbolunda gelirler içerisinde önemli bir kalem tutuluyor. Fakat Türkiye'de maalesef böyle değil. Türkiye'de kulüpler, gelirlerinin büyük kısmını yayın gelirlerinden temin ediyorlar. Maç gelirleri ve bu tür ürün satışlarının da olması lazım. Biz bunun ilk adımını atıyoruz. Zaman içerisinde umarım daha da büyüyecek ve satışlarımız da artacaktır.''

YILDIRIM: HEDEFİMİZ AVRUPA
Zafer Yıldırım, Kasımpaşa olarak Avrupa kupalarında oynamayı hedeflediklerini dile getirerek, ''Avrupa dışı bir şeyi hiç düşünmüyoruz. Kasımpaşa olarak ligde kalmak bizi motive etmez. Kesinlikle bizim hedefimiz Avrupa'dır. Bu 1 senede mi olur, 3 senede mi olur, onu göreceğiz. Ama bunun dışında bir hedefimiz yok. Avrupa olmazsa, başarısız olduğumuza inanırız'' diye konuştu.

Spor Toto Süper Lig'de yapılan yıldız transferlerin sorulması üzerine Zafer Yıldırım, Türkiye'den yıldız oyuncuların çıkmasını beklediklerini anlatarak, şunları kaydetti:

''Türkiye ligi dünyada isminden bahsettirmeye başladı. Güzel bir şey bu. Artık dünya gündemine giriyor. Tabii ki yıldızlar geliyor, ama biz Türkiye'den yıldızların çıkmasını beklerdik. Bu suçlama anlamında değil. Eskiyen yıldızları değil de buradan yıldızlar... Burayı da yaşayacağız, ondan sonra Türkiye'den yıldızlar çıkmaya başlayacak. Bizim de yıldızlarımız zaman içerisinde dünyada seslerini duyurmaya başlayacaklar.''

Kasımpaşa Teknik Direktörü Şota Arveladze de Paşa Store'un lacivert-beyazlı kulüp için çok önemli bir adım olduğunu dile getirdi. Gürcü teknik adam, Spor Toto Süper Lig'de 11 Şubat Pazartesi günü deplasmanda Gaziantepspor ile oynayacakları karşılaşmadan galibiyetle ayrılmayı hedeflediklerini ifade etti.


adblock
Adblocker kullanıyorsunuz.

Değerli okurumuz,
Farkında olarak veya olmayarak Adblocker (Reklam Engelleyici) kullanarak sitemizi ziyaret etmektesiniz. Habertürk olarak size en hızlı, en doğru ve en tarafsız haberleri sunmak için büyük bir ekiple çalışıyor ve yılda yüz binlerce haber üretip beğeninize sunuyoruz. Bizim de bu kapsamda maliyetlerimizi karşılayabildiğimiz tek gelir kalemimiz, internet reklamları.

Elimizden geldiğince bu reklamların sizi rahatsız etmemesi için azami özen göstermeye çalışıyoruz.

Bu kapsamda AdBlock (Reklam Engelleme) aracınızda haberturk.com alan adını beyaz listeye almanızı, veya bu alan adında engelleyiciyi kapatmanızı ve tüm internet sektörünün sağlıklı gelişimi için Adblock aracınızı kaldırmanızı rica ediyoruz.

Bunun karşılığında gösterdiğimiz reklamları okuma deneyiminizi rahatsız etmeyecek şekilde azaltacağımıza söz veriyoruz.