Toplu sonuçlar

Spor Toto Süper Lig, PTT 1. Lig, Spor Toto 2. ve Spor Toto 3. Lig'e haftanın maçlarıyla devam edildi

Onaylanmadı Bu haberi favori listenize eklemek için üyelik girişi yapmalısınız. Üye değilseniz tıklayın.
Spor Toto Süper Lig, PTT 1. Lig, Spor Toto 2. ve Spor Toto 3. Lig'e haftanın maçlarıyla devam edildi Sonra Oku

Spor Toto 3. Lig 2. Grup'ta Gebzespor ile Aydınspor arasında yapılan karşılaşma, Gebzespor'un 2-1 yenik durumdayken, 48. dakikada sahadan çekilmesiyle yarıda kaldı.
Liglerde alınan sonuçlar şöyle:

Spor Toto Süper Lig

Gençlerbirliği-Gaziantepspor............................( 2 - 2 )

PTT 1. Lig

Bucaspor-TKİ Tavşanlı Linyitspor........................( 4 - 2 )
1461 Trabzon-Adana Demirspor............................( 0 - 1 )
Kartalspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor............( 1 - 0 )

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup

Denizli Belediyespor-Gaziosmanpaşaspor 0 - 1
Balıkesirspor-İskenderun Demirçelikspor 2 - 0
Yeni Malatyaspor-Körfez Futbol Kulübü 1 - 0
Eyüpspor-Ofspor 0 - 1
Anadolu Selçukluspor-İnegölspor 1 - 1
Bayrampaşaspor-Çamlıdere Şekerspor  2 - 1
Tokatspor-Altay 1 - 1
Kızılcahamamspor-Alanyaspor 3 - 1

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup

Ünyespor-İstanbul Güngörenspor 0 - 1
Polatlı BUGSAŞ Spor-Bozüyükspor  1 - 1
Tarsus İdmanyurdu-Bandırmaspor 1 - 1
Sarıyer-Hatayspor 2 - 0
Giresunspor-Nazilli Belediyespor 0 - 0
Sakaryaspor-Pendikspor  2 - 4
Tepecikspor-Turgutluspor  0 - 0
Çankırıspor-Fethiyespor 1 - 2

Spor Toto 3. Lig 1. Grup

Sandıklıspor-Fatih Karagümrük 5 - 2
Ankara Demirspor-Kayseri Şekerspor. 1 - 1
Belediye Vanspor-Bergama Belediyespor 1 - 0
Beşikdüzüspor-İstanbulspor 0 - 1
Tekirova Belediyespor-Orhangazispor 2 - 0
Kastamonuspor-Siirtspor 1 - 1
Anadolu Üsküdar 1908-Gölcükspor 1 - 0
Çorumspor-Kırıkhanspor 0 - 1
Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-Pazarspor. 2 - 2

2. Grup

Derince Belediyespor-İskenderunspor 1967: 1 - 1
Sivas Dört Eylül Belediyespor-Silivrispor 3 - 1
Menemen Belediyespor-Ümraniyespor. 0 - 0
Dardanelspor-Manavgat Evrensekispor 0 - 0
Batman Petrolspor-Trabzon Kanuni Futbol Kulübü 3 - 1
Adıyamanspor-Bursa Nilüferspor 1 - 3
Erzincan Refahiyespor-Hacettepe 2 - 1
Kilimli Belediyespor-Belediye Bingölspor 1 - 1

3. Grup

OYAK Renault-Erzurum Büyükşehir Belediyespor 1 - 0
Beylerbeyi-Çorum Belediyespor 3 - 0
Sancaktepe Belediyespor-Gümüşhanespor. 0 - 0
Isparta Emrespor-Darıca Gençlerbirliği 1 - 2
Elazığ Belediyespor-Diyarbakırspor.. 3 - 0
Mardinspor-Arsinspor. 0 - 4
Kahramanmaraş Belediyespor-Kocaelispor 1 - 3
Keçiörengücü-Maltepespor: 2 - 0
Altınordu-Yimpaş Yozgatspor. 2 - 0

ANAHTAR KELİMELER
  • Gözleri ilk defa gören insanların duygulandıran tepkileri!
  • Dev örümcek şaşırttı!
  • Kahkahaya Boğuldu!
  • Görenler inanamadı!