ÖNE ÇIKANLAR

BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde BJK TV muhabiri Tuna Akdemir’in sorularını yanıtlayan Sosa ve Demba Ba, şunları söyledi:
 
JOSE SOSA: "ÇOK ÇALIŞARAK TAKIMIMA YARDIMCI OLMAK İSTİYORUM"
“Transfer döneminde birçok kişiyle konuştum. En önemlisi Beşiktaş’ın beni istemesiydi. Beşiktaş tarafından istenilen bir oyuncu olmak çok güzel bir duygu. Beşiktaş’ın Şampiyonlar Ligi maçlarını da izledim. Orada gösterdikleri mücadele beni etkiledi.”
 
“Demba Ba ile oynamak çok güzel olacak. Onun yapacağı her hareket bana sahada yer açacak.”
 
“Değişik yerlerden farklı kültürlerden gelen insanları aynı forma altında birleştiriyor futbol. Bu benim kişiliğim ve oyunum için yenilik oluyor.”
 
“Grupta kimin olduğu önemli değil. Şampiyonlar Ligi elemelerindeki gibi oynarsak hırs gösterirsek gruptan rahat çıkarız.”
 
“Sert bir ligde oynayacağız. Mücadelenin yoğun olduğu bir lig. Çok çalışarak takımıma yardımcı olmak istiyorum.”
 
“Taraftarlar bana çok ilgi gösterdi. Onların gücünü bana anlattılar. Alacağımız sonuçlarda bizi büyük katkıları olacaktır.”

DEMBA BA: "BEŞİKTAŞ'IN ÇOK BÜYÜK BİR POTANSİYELİ VAR"
“Beşiktaş’ın benimle ilgilendiğini duyduğumda çok heyecanlandım. Üst seviyede oynayan bir takıma geldim. Bu takımın çok büyük bir potansiyeli var. Uzun zamandır buraya gelmek istiyordum. Beşiktaş’ın teklifiyle bu hayalim gerçekleşti.”
 
“Gol atarak asist yaparak takımın emeğine katkıda bulunmak istiyorum. Takımla birlikte kazanmak istiyorum.”
 
“Yeni insanlar farklı kültürler tanımak benim kişiliğime ve oyunuma olumlu yönde etki ediyor.”
 
“Zor bir gruptayız. Önemli deplasmanlar oynayacağız. Partizan deplasmanı zor olacaktır. Tottenham İngiltere’nin güçlü ekiplerinden. Bizim inancımız potansiyelimiz var. Gruptan lider çıkabileceğimize inanıyorum”
 
“Fizik mücadele üst seviyede ligimizde. Zor bir lig gibi görünüyor. Teknik, fizik ve oyun zekası olarak sonuna kadar mücadele edecek güce sahibiz.”
 
“Taraftarlarımıza ihtiyacımız var. Stadımız yokken onlara ihtiyacımız daha da arttı. Bazı maçları taraftar kazandırır. Çok önemli rolleri var bizim için.”


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000