ÖNE ÇIKANLAR

Plaza Otel'de yapılan genel kurulda, mevcut başkan Erol Ünal Karabıyık'ın yanı sıra Ümit Sokullu ve Cihat Çetinkaya başkanlık için mücadele etti. 163 delegeden 146'sının oy kullandığı seçimde, Erol Ünal Karabıyık 84 oyla yeniden başkanlığa seçildi. Diğer adaylardan Ümit Sokullu 53, Cihat Çetinkaya 3 oy alırken, 6 oy ise geçersiz sayıldı.

Başkan Karabıyık, seçimden sonra yaptığı teşekkür konuşmasında, Voleybol Federasyonu'nun kendisine yaraşır bir düzeyde genel kurul gerçekleştirdiğini belirterek, ''Bu tür süreçlerde bazen kastı aşan ifadeler olabilir. Kırgınlıklar, incinmeler de olabilir. Ben şahsım adına hiç kimseye kırılmadım da incinmedim de. Değerli camiamızın incinmesine sebep olacak bir davranış gösterdiysem inanın ki bunda kasıt unsuru yoktur'' diye konuştu.

Voleybolun birliğini ve beraberliğini göstermenin zamanı olduğunu dile getiren Karabıyık, ''Şimdi iş zamanı. Bana oy veren, vermeyen herkese (Gelin bir olalım) diyorum. Güveniniz için teşekkür ediyorum. Bizim için zor bir dönem başlıyor. Bundan sonraki dönemde de bize inananların başını önüne eğecek hiçbir davranış içinde olmayacağız'' ifadelerini kullandı.

A.A.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000