ÖNE ÇIKANLAR

Neslihan Demir Darnel, Elif Ağca ve İtalyan Antonella Del Core'yi daha önce renklerine bağlayan Eczacıbaşı, Barazza'yı da iki yıllığına renklerine bağladı.

Geçen sezon Asystel Novara forması giyen 29 yaşında ve 1.88 metre boyundaki orta oyuncusu Barazza, İtalyan Gioli ile birlikte dünyanın en iyi blokörleri arasında yer alıyor. Jenny Barazza, 2007 Avrupa Şampiyonası'nda da ''En İyi Blokör'' ödülünü almıştı.

Kendisini turuncu-beyazlı renklere bağlayan sözleşmeyi imzalayan Jenny Barazza, çok doğru bir karar verdiğine inandığını ifade ederek, ''Avrupa'da herkesin tanıdığı büyük bir kulübe gelmekten ve önümüzdeki sezon birlikte Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğu için mücadele edecek olmaktan mutluluk duyuyorum'' dedi.

Eczacıbaşı Topluluğu Üst Düzey Yöneticisi ve Eczacıbaşı Kulübü Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Erdal Karamercan da Barazza'nın, Eczacıbaşı'na çok büyük katkı sağlayacağına inandıklarını belirterek, ''Hem hücumda, hem savunmada çok güçlü bir kadro oluşturduk. Sadece yıldız değil, aynı zamanda ihtiyacımız olan pozisyonlara, takım oyununu en iyi biçimde gerçekleştirecek oyuncuları transfer ettik. Önümüzdeki sezon gerek Türkiye liginde, gerekse Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde, Eczacıbaşı'nı herkes zevkle izleyecek' diyerek iddialı konuştu.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000