• Gönder
Telegol'ün kaderi belli oldu!
27 Kasım 2013 Çarşamba, 20:06:15Güncelleme: 20:33:00

Bir televizyon programında konuşan yapımcı Acun Ilıcalı, TV8'de yayınlanan Telegol programının yayından kaldırıldığını açıkladı. TV8'i satın almasıyla Acun Ilıcalı, kendi ekibiyle iş yapmak istediğini söyledi.

Ilıcalı'nın açıklamalarından satır başları;

Çok önemli haber kanalları var. Ben de kendi açımdan bakıyorum, herkes bildiği işi yapmalı diye düşünüyorum. O yüzden uzmanlık alanım eğlence sektörü olduğu için bu yönde işler yapmak istiyorum. Ana haber bülteninde çalışmadım, işin nasıl işlediğini bilemem. O yüzden ben eğlence sektöründe varım. 6 yılda 600 kere birinci olmuşuz. Yaptığımız programlar belli. Ben kazandığım parayı bu sektöre prodüksüyona yatırdım ve bütün kazandığım parayı deli cesareti sayabiliriz kanala yatırdım ve beni seven beni takip eden izleyen kitle kanalı almama çok sevindi. Ancak bundan rahatsız olanlar da var. Her gün özellikle bu onbeş günde kendimle ilgili yalan yanlış acayip haberler okudum. Alex De Souza benim arkadaşım, onunla bir program yapacağım çıktı. Hayır yok öyle bir durum. Konuşmadık açıklama yapmadık.

TELEGOL YAYINDAN KALKTI

Telegol programı evet yayından kalktı. Ben futbolu çok seviyorum. Benim gönül verdiğim bir spor ben futbola eğlence olarak  bakıyorum. Futbolun eğlenceli kısmını vermek istiyorum ve bu yönde program yapmak istiyorum. Futbolseverleri bir yerde toplamak istiyorum. Yurtdışında insanlar futbola eğlence olarak bakıyor ancak bir olayları başka yönlere  çekiyorlar.

İLGİLİ HABERLER
İLGİLİ VİDEOLAR
MANŞETLER
Habertürk Tv Yayın Akışı
BloombergHT Tv Yayın Akışı
 
Günün Haberi
Elazığ'ın Kovancılar ilçesine bağlı Okçular köyünde jandarma karakolunda bir askerin silahından çıkan kurşunun duvard...
Günün Ekonomi Haberi
Suriye ve Ukrayna'da ortaya çıktılar!
Günün Spor Haberi
İşte güne damgasını vuran transfer haberleri...
Günün Magazin Haberi
Kenan İmirzalıoğlu, sevgilisi Kübra Küçük'ü 'pilates eğitmeni' yapmaya karar verdi