Arif v 216'da Tarkan sürprizi
Cem Yılmaz'ın heyecanla beklenen Arif v 216 filminden ilk görüntüler paylaşıldı. Film kesitlerindeki Tarkan detayı merak uyandırdı.
KÜLTÜR SANAT 14 Kasım 2017 Salı

Cem Yılmaz' dün akşam kişisel Twitter hesabından takipçilerini heyecanlandıran bir açıklamada bulundu. Ünlü komedyen, "Fragman için henüz erken ama yarın bir iki minik tatlı belki. Takip edersiniz" dedi.

Bu açıklamanın ardından bugün, heyecanla beklenen Arif v 216 filminden fragman tadında kısa görüntüler paylaşıldı. Twitter'da 13.4 milyon takipçisi olan Cem Yılmaz, film için açılan Arif v 216 filmi hesabının paylaşmış olduğu kısa videoları retweet ederek "Evet buyrun" notuyla takipçilerine sundu. Arif v 216 saniyelik mini-filmler adı altında paylaşılan film kesitlerinde dikkat çeken Tarkan detayı ise izleyicilerde merak uyandırdı.

İŞTE ARİF VE 216 FİLMİNDEN PAYLAŞILAN İLK GÖRÜNTÜLER

  • İlk paylaşılan saniyelik-mini filmin uzunluğu 26 saniye... "Erşan Kuneri V 26 Saniye" açıklamasıyla paylaşılan görüntüde, Tarkan'ın ismi geçiyor ve Arif karakteri Kuzu Kuzu şarkısını söylüyor. 

  • Paylaşılan ikinci saniyelik-mini filmin uzunluğu 35 saniye... "Zeki Müren V 35 Saniye" açıklamasıyla paylaşılan görüntüde, Zeki Müren'den yola çıkarak Yılmaz Erdoğan'ın 2001 yapımı Vizontele ve 2004 yapımı Viztontele Tuuba filmlerine gönderme yapılıyor.

 

TARKAN DA PAYLAŞTI

Bu paylaşımların ardından harekete geçen Megastar Tarkan da, "Erşan Kuneri V 26 Saniye" isimli videoyu kişisel Instagram hesabından yayınlayarak, "Yolun açık olsun ArifV216... Sevgili Cem Yılmaz ve emeği geçen herkesi can-ı gönülden kutluyor, bol şans ve başarılar diliyorum" açıklamasında bulundu.

Prodüksiyon çalışmaları devam eden film, Nu Look ve CMYLMZ Fikir Sanat yapımcılığında 5 Ocak 2018 tarihinde vizyona girecek.  Başrollerini Cem Yılmaz ve Ozan Güven'in paylaştığı filmde Zafer Algöz, Seda Bakan, Özkan Uğur gibi isimler de rol alıyor.