Güldür Güldür
28 Ocak 2014 Salı 22:15Albayrak'ın gol sevinci GÜLDÜR GÜLDÜR'de


Tiyatroda seyircili olarak çekilen komedi-tiyatro şovu “Güldür Güldür”'ün bu haftaki bölümüne,  renkli kişiliğiyle tanınan eski Galatasaray yöneticisi Abdurrahim Albayrak'ın gol sevinci damga vuracak. Soner Sarıkabadayı ve Sermiyan Midyat'ın da konuk olup sahneye çıkacakları programda Albayrak, Ali Sunal'ın daveti üzerine meşhur gol sevincini nasıl yaşadığını uygulamalı olarak sahnede gösterecek. Kahkahaların havada uçuşacağı mini skeçte, Sermiyan Midyat ve Doğa Rutkay ise maç spikeri olarak karşımıza çıkacak. Sarıkabadayı da oyunculuk performansının yanı sıra seslendireceği şarkıyla geceye renk katacak.
Show 22.15

Arthur, Selenia için geri dönüyor
Melek yüzlü, fırça saçlı, çilli suratlı Arthur’un ikinci macerası “Arthur: Maltazar’ın İntikamı”, TV’de ilk kez SHOW TV’de ekrana gelecek. Arthur’a ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın sesiyle hayat verdiği filmde Arthur, Selenia için Minimoyların köyüne geri dönecek

Arthur: Maltazar’ın İntikamı
Orijinal Adı: Arthur the Revenge of Maltazard Türü: Animasyon - Macera Süresi: 93 dk. Yılı: 2009 imdb notu: 5.2


Luc Besson'un kendi kitabından uyarladığı serinin “Arthur ile Minimoylar”ın devamı niteliğindeki ikinci filmi “Arthur: Maltazar’ın İntikamı”, TV’de ilk kez SHOW TV’de ekrana gelecek. Türkçe seslendirmesini Cem Yılmaz, Ozan Güven, Özkan Uğur, Volkan Severcan, Ziya Kürküt ve Müge Oruçkaptan’ın yaptığı filmde; Arthur (Freddie Highmore) çok heyecanlıdır; çünkü bu gece ayın onuncu evresini görecektir. Bu da onun en sonunda Minimoyların ülkesine geri dönmesi ve Selenia ile kavuşması anlamına gelmektedir. Bu arada Minimoylar, Arthur’un onuruna bir şölen düzenlerler. Arthur’un babası ise büyükannenin evindeki tatillerini yarıda kestiklerini sabırsızlıkla söylemek için bu günü seçer. Tam ayrılmak üzerelerken bir örümcek Arthur’un eline “Yardım” yazılı bir pirinç tanesi bırakır. Hiç şüphe yok ki Selenia tehlikededir. Ancak Arthur, Minimoyların köyüne vardığında aslında hiç kimsenin yardım çağrısında bulunmadığını anlar. Genç kahramanımıza bu kurnazca planlanmış tuzağı kim hazırlamış olabilir?..
Show 20.00

MANŞETLER
Habertürk Tv Yayın Akışı
BloombergHT Tv Yayın Akışı