Terim-Aydoğdu kavgasında yeni gelişme
Fatih Terim'e basın yoluyla hakaret ve tehdit ettiği iddiasıyla gözaltına alınan restoran sahibi Selahattin Aydoğdu serbest bırakıldı.
SPOR 17 Temmuz 2017 Pazartesi

Çeşme Alaçatı'da Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in damadı Volkan Bahçekapılı'nın sahibi olduğu restoran ile yanında bulunan Adana Demirspor eski Başkanı Selahattin Aydoğdu'nun sahibi olduğu kebap restoranın çalışanları arasında 'paravan açma' nedeniyle önceki gece 00.00 sıralarında tartışma yaşandı. Garsonların birbirlerine masa ve sandalyeler fırlattığı olaya Fatih Terim'in de karıştığı ileri sürüldü. Kavganın ardından restoran çalışanları birbirlerinden şikayetçi olmuştu.

Kavgadan bir süre sonra olayın görüntüleri, "Fatih Terim mekan bastı" yorumlarıyla sosyal medyaya yansımıştı. Sosyal medyada yayınlanan görüntülerde tehdit içeren sözler nedeniyle Terim, Aydoğdu'dan şikayetçi olmuştu. Şikayet üzerine Aydoğdu, dün Çeşme İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından "basın yoluyla hakaret ve tehdit" suçlamasıyla gözaltına alınmıştı.

Adana Demirspor'un eski kulüp başkanı Selahattin Aydoğdu ifadesi alındıktan sonra serbest kaldı. 

KAVGA SONRASI İLK FOTOĞRAF
Terim, adının karıştığı kavga sonrasında ilk fotoğrafı ortaya çıktı. Buse Terim'in, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafta, babası Fatih Terim ile mutluluk pozu verdi. Terim ailesi Bodrum Türkbükü'nde tatil yapıyor.

 

(Neşet DİŞKAYA/ ÇEŞME)