Çark Mehmet Ali Erbil ile Show TV'de yeniden dönüyor!

Show TV

Türkiye'nin en renkli kanalı Show TV!
05 Haziran 2016 Pazar, 22:52:05 Güncelleme: 17 Ağustos 2017 Perşembe, 14:32:06 İzlenme Sayısı :

Dünyanın ve ülkemizin en gözde yarışma programı olan Çarkıfelek, yepyeni dekoru, inanılmaz ödülleri ve Türkiye’nin bir numaralı şovmeni Mehmet Ali Erbil’in eşsiz sunumuyla ekrana gelecek. Kıyasıya rekabet ve eğlencenin bir arada yaşandığı ve her yaştan izleyiciyi ekran başına kilitleyen Çarkıfelek,12 Haziran Pazar günü saat 21.00'de Show TV’de izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor.

Ünlü konukların katılımıyla renklenecek programda eğlence hiç eksik olmayacak! Dünyanın en fazla ödül dağıtan yarışma programı Çarkıfelek’te yarışmacılar birbirinden özel ödüller kazanacak. Her gün seyircilerin arasında yer alan 21 yarışmacıdan üç kişi seçilerek, kelime bulmacalarını çözmeye çalışacak ve “5.000 TL Hediye Çeki”, “Teknoloji Paketi”, “Ev Sinema Sistemi”, “Motosiklet” ve büyük ödül “Araba”yı kazanmak için yarışacak.

Efsane program Çarkıfelek yepyeni içeriği, çok özel konukları, eğlenceli yarışmacıları ve Mehmet Ali Erbil’in sunumuyla 12 Haziran Pazar günü saat 21.00'de Show TV’de sizleri bekliyor!

 


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000