Nursel'in Evi 7. Bölüm Fragmanı

06 Eylül 2016 Salı, 01:40:30 Güncelleme: 17 Ağustos 2017 Perşembe, 14:32:06 İzlenme Sayısı :

Nursel Ergin, “Nursel’in Evi” ile Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Show TV ekranlarında 2 sezon boyunca “Nursel’in Mutfağı” ile izleyicilerle buluşan Nursel Ergin yeni sezonda, yeni evinde misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Be Medya İletişim’in yapımcılığını üstlendiği “Nursel’in Evi” hafta içi her gün saat 12:00’de Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

 

Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınıyor. “Nursel’in Evi”nde her gün Nursel’in Takvimi ile günün yemekleri, ismi, videosu ve fotoğrafı paylaşılıyor. Yemek dışında artık hayatın her alanına dokunan Nursel Ergin yeni evinde hamileliğinin ilk aylarında olan Gül Eliş’in tüm hamilelik sürecini “Nursel’in Evi”nde seyircileri ile paylaşıyor. Bu bölümde Nursel Ergin Gül Eliş’e eşlik ediyor ve doktorda 4’lü testi yaptırıyorlar.

 

Nursel Ergin, konukları Kamuran Ülkü ve Eşi Yalçın Ülkü’yü evine konuk ediyor. Nursel Ergin konukları ile “Şambali Tatlısı”, “Kamuran Pilavı” ve “Yalancı İşkembe” yapıyor. 

 


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000