ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA

HANDE KAZANOVA / HT GAZETE

Haftaya ay Başak burcundayken, iş, hizmet ve sağlık konularına odaklanarak başlıyoruz. Bu hafta olumlu açılarla istediğimiz işlerde kalıcı ve net sonuçlar elde etmek mümkün. Bu haftanın en önemli olayı cumartesi günü ilişkiler gezegeni Venüs 40 gün boyunca geri gitmeye hazırlanıyor. İlişkilerimize ve para durumumuza bu dönemde dikkat etmeliyiz.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız, güçlü, kişilikli, enerjik ve rahat bir insansınız. Girişimci yönünüzle altından kalkamayacağınız hiçbir şey olamaz. O yüzden siz sağlam durdukça yaşam size istediklerinizin birçoğunu sağlayacak. Yine de kendinizi geliştirmeli ve savurganlıktan vazgeçmelisiniz. Bu sene, istediğiniz fırsatlar teker teker karşınıza gelecek.

KOÇ

İş hayatınızda iletişim halinde olduğunuz kişilerle ilişkilerinizde kalıcı adımlar atabilirsiniz. Titizliğinizi bir kenara bırakmalı ve bugün biraz rahatlamaya özen göstermelisiniz. Moralinizi yüksek tutun.

BOĞA

Bugün hayatın daha eğlenceli ve rahat tarafına odaklanan yönünüz ön planda olacak. Eğlence alanlarınıza harcamalarınız artabilir. Hayatınızın iyi yönde geliştiğini artık fark ediyorsunuz.

İKİZLER

Kendinizi ve alışkanlıklarınızı gözden geçireceğiniz bugün, evinizde ve aile ortamlarınızda kendinize zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Yapılması gereken işlerinizde istikrarınız tam olacak.

YENGEÇ

Bugün genel anlamda iş bitirici tavrınız devrede olacak. Kafanız bu aralar tamamen para kazançlarınıza odaklanmış durumda. Yakın çevrenizle girişeceğiniz işlerde istikrarlı sonuçlar elde edilebilir.

ASLAN

Bugün maddi konularda sevindirici haberler alabilir, aile hayatınıza masraflarınızı artırabilirsiniz. İhtiyacınız olmayan hiçbir şeyi almayacak, ekonomik davranmaya özen göstereceksiniz.

BAŞAK

Bugün kimseyi kafanıza takmayacak ve sadece kendi istekleriniz doğrultusunda hareket edeceksiniz. Yakın çevrenizle girişeceğiniz işlerinizde yavaş ama temkinle ilerleyebilirsiniz. Harcamalardan sakının.

TERAZİ

Bugün bilinçaltınız ve sezgileriniz fazla çalışacak. Sosyal çevrenizden ve arkadaşlıklarınızdan beklediğiniz desteği göreceksiniz. Geçmişle ilgili konular gündeminize oturabilir. Sağlığınıza dikkat edin.

AKREP

Arkadaşlarınızla bağlantılarınızda, bulunduğunuz çevrelerde duygu iniş çıkışlarınız, mükemmeliyetçilik gibi duygularınız yüksek olabilir. Kariyerinizde oluşan olumlu gelişmeler, sizi mutlu edebilir.

YAY

Kendinizi geliştireceğiniz alanlar size önemli fırsatlar sunabilir. Dış ortamlarda veya seyahatlerde olmaya bayılıyorsunuz. İş alanlarınızda yapmak istedikleriniz için uygun ortamlar oluşacak.

OĞLAK

Ortaklaşa para konularında olumlu etkiler altındasınız ve uzak çevre ilişkileriniz devrede. Bugün iş konularında sosyal çevrenizden alacağınız destekler işinize yarayabilir. Yeni iş fırsatları çıkabilir.

KOVA

Bugün para alışverişleriniz veya hesaplarınız kafanızı kurcalayabilir. Özel hayatınızda güçlü ve güzel etkiler altındasınız ve bu dönem eğlenceli ortamlara harcamalarınız artabilir. Şans sizden yana olacak.

BALIK

Sevdiğiniz insanla ilişkilerinizde bazı sorunlar oluşabilir. Bu alanda alınacak bazı kararlar söz konusu olabilir. İş alanlarınızda aklınıza düşen fikirleri iyice gözden geçirin. Sağlığınızı ihmal etmemelisiniz.

  • Hande Kazanova
  • hande kazanova burç yorumları
  • günlük burç yorumları
  • Astroloji

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000