ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA

Hande KAZANOVA/HABERTÜRK MAGAZİN

Bugün sabah saatlerinde enerjik, mücadeleci ve hareketli olabiliriz. Sevdiklerimize karşı tepkisel olmamaya özen göstermeliyiz. Önemli işlerimizi öğleden sonraya bırakalım zira Ay boşlukta olacak. Öğleden sonra duygusal olarak işlerimizin sorumluluklarını üstlenirken, çevremizden gereken sevgi ve desteği görebiliriz. Önemli işler ve konuşmalar devreye girebilir.

KOÇ

Parasal konularda mücadeleci yönünüzü sabah saatlerinde ortaya koyabilirsiniz. Öğleden sonra önemli iş sorumluluklarına odaklanacaksınız. Sanatsal işlerinizde şans sizden yana!

BOĞA

Sabah saatlerinde ortaklı işlerinizde mücadeleler gündeme gelecek. Sevdiğiniz insana karşı anlayışlı olun. Öğleden sonraysa ortaklaşa para sorumluluklarınızla ilgileneceksiniz.

İKİZLER

Kendinizi sabah saatlerinde hızlı ve aktif bulabilirsiniz. Öğleden sonraysa özel hayatınızın sorumluluklarıyla uğraşabilirsiniz. Yakın çevreniz size gereken desteği sağlayabilir.

YENGEÇ

Sabah saatlerinde kendinizi fazlasıyla enerjik hissedeceksiniz. Sevdiklerinize karşı enerjinizi kontrol edin. Gün içinde yapmanız gereken sorumluluklarınızı halledebilirsiniz

ASLAN

Sabah saatlerinde daha çok evinizde vakit harcamak isterken, öğleden sonra hayatınız hareketlenebilir. Bugün, aşk hayatınızda önemli sorumluluklar üstlenebilirsiniz.

BAŞAK

Aile sorumluluklarınız öğleden sonra devreye girebilir. Sabah saatlerinde kısa planlar peşinde koşturabilirsiniz. Sorumluluklarınızın planlarınızı değiştirmesine izin vermemelisiniz.

TERAZİ

Parasal işlerinizde güzel gelişmeler altındasınız. Bugün, bu konuyla ilgili işlerinizi halledeceksiniz. Öğleden sonraysa yakın çevrenizdeki insanların sorumlulukları devreye girebilir.

AKREP

Hırslı, girişken ve atak yapınızla gün boyunca koşturmalarınız fazla olabilir. Kariyerinize etki edecek önemli iş konuşmalarının ve parasal bağlantılarınızın üzerine eğilebilirsiniz.

YAY

Yorgun ve isteksiz başlayan gününüz, sorumluluklarınızla şekillenebilir. Uzak akrabalarınızdan alacağınız haberler moralinizi yerine getirebilir. Önemli konuşmalar yapacaksınız.

OĞLAK

Halletmeniz gereken önemli işleriniz için harekete geçmek kolay olabilir. Arkadaşlarınıza fazla yüklenmeyin. Öğleden sonra başkalarının duygusal sorumluluklarıyla uğraşacaksınız.

KOVA

Kariyerinizdeki mücadeleler sizi fazlasıyla yormuş olabilir. Öğleden sonra geleceğinizi ilgilendiren işlerin ve kişilerin üzerine eğileceksiniz. Sevdiğinizle planlar yapabilirsiniz.

BALIK

Bu sabah dış ortamlarda tepkilerinize dikkat edin ve araba kullanırken özenli olun. Öğleden sonra kariyer sorumluluklarınız iş hayatınızda ön plana geçecek. Ritminiz artacak.

  • Hande Kazanova

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000