SON DAKİKA
Son dakika gelişmelerinde anında haberdar olmak için, anlık bildirim almak istermisiniz?
ANIMSAT
EVET

Hande Kazanova'dan günlük burç yorumları...

21 Eylül 2016 Çarşamba, 05:13:35Güncelleme: 05:14:34

Yıldızınız bugün ne söylüyor?

Onaylanmadı Bu haberi favori listenize eklemek için üyelik girişi yapmalısınız. Üye değilseniz tıklayın.
Hande Kazanova Sonra Oku

Bugün gökyüzünde oluşan Merkür- Plüton olumlu açısının etkisiyle fikirlerimizi kabul ettirmek, güçlü insanlardan destek almak için uygun bir gün olacak. Bazı konular kafamıza takılı olabilir ama gerçek konsantrasyon ve dikkatle önemli işlerimizin altından kolayca kalkabiliriz. Merkür yarın düzeliyor ama bugün durmakta. Bu yüzden gün içinde iletişim sıkıntılarına çok dikkat etmeliyiz.

KOÇ

Yakın çevrenizde olup bitenlere karşı meraklı olacaksınız. İnsanların ağır meseleleriyle ilgilenmekten kaçınacaksınız. İş alanlarınızdaki bazı iletişim sorunlarınıza dikkat etmelisiniz.

BOĞA

Bugün maddi konulardaki net bilgiler sizi tatmin edecek. Yaptığınız işten beklediğiniz somut adımları ve tatmini göreceksiniz. Ailevi konularda çözüm yolunuz net ve açık olacak.

İKİZLER

Kalbinizi yerinden oynatacak haberler alabilirsiniz. Aşkta ve çocuklarınızla olan ilişkilerinizde her şey istediğiniz gibi olacak. Aileniz ve sosyal ortamlar arasında kalabilirsiniz.

YENGEÇ

Duygusal yaşantınızda kendinizi istediğiniz gibi ortaya koyamayabilirsiniz. Geçmişle ilgili konuşmalar kafanızı kurcalayabilir. Sevdiğinizle yapılacak planlar sizi mutlu edecek.

ASLAN

Gruplarla yapacağınız işlerde kendi isteklerinizi açık bir şekilde sergileyeceğinizden, keyifli bir gün geçireceksiniz. Bazı şeylerin hesabını gözünüzde çok abartmayın.

BAŞAK

Bugün kendinizi rahatça ortaya koyacaksınız. Maddi konularda zorlanmalarınız olsa bile üstesinden gelmeyi bileceksiniz. Gününüz, iş ve keyif arasında çok verimli geçebilir.

TERAZİ

Uzak çevrelerde ve az tanıdığınız ortamlarda kendinizi iyi hissedebilirsiniz. Hayatın sizi desteklediğini hissederek mutlu olacaksınız. Aile hayatınızda destekleriniz yüksek.

AKREP

Ortaklaşa elde edilen gelirleriniz ve harcamalarınız ön plana çıkabilir. Sizi zorlayan olayların aslında işinize yaradığını göreceksiniz. Sosyal ortamlarda önemli konuşmalar gerçekleşebilir

YAY

Özel ilişkilerinizde konuşkan tavırlarla hereket edeceksiniz. Ortağınızın kalbini kazanmayı bileceksiniz. İş alanlarınızın yoğunluğu özel hayatınıza yetişememenize neden olabilir.

OĞLAK

Yapmanız gereken işler için harekete geçebilirsiniz. İş hayatınızda ince eleyip sık dokuyorsunuz. Seyahatlerde zorlanmalar olabilir. Önemli iş görüşmeleri devreye girecek.

KOVA

Aşk hayatınızda kısmetleriniz fazla olabilir. Yapılacak bir seyahat ve ufak bir kaçamak planı sizi mutlu edebilir. Parasal konuları ve harcamaları kendinize dert etmeyin.

BALIK

Bugün ev hayatınızda ve aile ilişkilerinizde ikili bir tutum takınabilir, hoşunuza gitmeyen şeyleri görmezden gelebilirsiniz. Hayatınıza yenilikler katmak istiyorsunuz.

BU HABERE İLK YORUMU SEN YAZ
SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
GÖNDER