ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA

KOÇ

Ortaklaşa işlerinizde, adımlarınızda biraz daha disiplinli olmalısınız. İş hayatınızda güçlü ve etkili insanlarla olan bağlantılarınız işinizde sizi yukarılara taşıyabilir. Parasal konularda etkili kişilerle bir araya gelebilirsiniz.

BOĞA

Yurtdışında, eğitimde, medya alanlarında bir işiniz varsa ve planlı davranabilirseniz bu işlerden güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Bu dönemde kuracağınız ortaklaşa iş ilişkilerinde, hayat sizi destekliyor olacak.

İKİZLER

Disiplinli olursanız, aşk ve eğlence hayatınız için yapacağınız harcamalarınızı kontrol altına almanız çok da zor olmayacak. Aynı zamanda iş hayatınızda da parasal destekleri kolaylıkla elde edebilirsiniz.

YENGEÇ

Sevdiğiniz insanla ilişkinizi daha güçlü boyutlara taşıma imkânına sahip olacaksınız. Eğer sevdiğiniz insanla aranızda oluşacak ufak tefek sürtüşmeler olursa, bu sürtüşmeleri daha da büyütmeyin.

ASLAN

İş hayatınızda abartarak ilerlemek, disiplini sağlamak kolay olmayabilir. Rayınızdan çıkmaya hazırsınız. Bir yandan da aile hayatınızda yapılması gereken her tür işinizi bugün devreye sokabilirsiniz.

BAŞAK

Parasal konularda disiplinli olmaktan çok uzaksınız. Spor yaparken son derece dikkatli olun. Yakın çevrenizle olan bağlantılarınız gün boyunca yaratıcı, eğlenceli, keyifli ve bir o kadar da güçlü bir şekilde ortaya çıkabilir.

TERAZİ

Aile hayatınız için yapacağınız harcamalarda kontrollü olmanız gerekiyor. Parasal konularda güzel gelişmeler içinde olabilirsiniz ve bir yandan da onlara parasal yardımda bulunmak çok hoşunuza gidebilir.

AKREP

Yakın çevrenizle olan iş girişimlerinizde disiplinli davranmayı başarmanız gerekiyor. Beklenmedik yerlerden göreceğiniz bazı yardımlar sayesinde kafanıza göre ve rahat davranma özelliğiniz ön plana çıkabilir.

YAY

Sosyal ortamlardaki harcamalarınız biraz yüksek olabilir. Eğer harcamalarınızı belli bir düzene koymayı başarırsanız, bu süreçte elinize geçen parayı iyi bir yatırıma dönüştürme imkânına sahip olacaksınız.

OĞLAK

Toplumsal konularda ve kariyerinizle ilgili işlerde biraz daha disipline olmalısınız. Karşınıza birden fazla seçenek çıkabilir ama bu seçenekleri doğru bir şekilde elemek ve size en uygun işin içinde yer almak önem kazanacak.

KOVA

Yurtdışındaysanız ya da seyahat planınız varsa parasal harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Bugün, etkili insanlarla bir araya gelerek onlardan alacağınız desteklerle kariyer hayatınızda güzel gelişmeler altında olacaksınız.

BALIK

Sosyal ortamlarda ve çevrelerde para harcamalarınız yüksek görünüyor. Yine etkili ve güçlü insanlar eğitim, seyahat ve yabancılarla yapılacak işlerde sizin önünüzü açabilirler. Onlardan gereken desteği ve yardımı alacaksınız.

HANDE KAZANOVA/HABERTÜRK MAGAZİN

 

  • Hande Kazanova

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000