ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA

Bugün ve yarın Ay Yay burcunda olacak. Sırt ve siyatik ağrıları, varis ağrıları azabilir. Ev işlerinde temizlik ve tamirat için çok uygun günler. Beslenmede protein günleri olduğundan protein ağırlıklı beslenmek vücudumuza iyi gelecek. Bacak bölgesine yüklenmeden dolaşmak, gezinmek ve sportif faaliyetlerde bulunmak gerekecek. Fikir alışverişleri, felsefe, seyahat, bilgi ve beceri isteyen her iş için uygun günler.

KOÇ

Dış ortamlar, seyahatler söz konusu olabilir. Eğitim alanında çeşitli gelişmeler kaydedebilirsiniz. Ortaklaşa işlerinizde kendinizi şanslı ve hayata karşı esnek hissedeceksiniz.

BOĞA

Banka işleri ve alacak-verecek işleriniz gündeminizde duruyor. Mantığınız ile duygularınız arasında kurmayı istediğiniz dengeyi sağlayabilir; doğru adımlar atabilirsiniz.

İKİZLER

Özel hayatınızda, sevdiğiniz insana karşı anlayışınız oldukça yüksek. Eğlenceli planlar yapabileceğiniz bir gün sizi bekliyor. Ortaklı işinizde pozitif gelişmeler olabilir

YENGEÇ

Meslek yaşamınızda sizi iyi hissettirecek adımlar atabilirsiniz. Aile hayatınızda sorumlulukların yerine getirildiği bir gün. Evde yarım bıraktığınız işler devreye girecek.

ASLAN

Yakın çevrenizdeki insanlarla yapacağınız kısa vadeli planlar devrede olacak. Aile yaşamında ya da profesyonel hayatta herkesin işine koşturmanız gerekebilir.

BAŞAK

Aile hayatınızda mutluluğu yakalayabileceğiniz bir gün. Maddi konularda, gününde halledilmesi gerekenlere odaklı olacaksınız. Parasal işlerinizi ertelememeye gayret edin.

TERAZİ

Kalabalık çevrelerde, büyük organizasyonlarda geçirilebilecek bir gün. Yakın çevrenizdeki insanlarla kısa vadeli planlar yapabilirsiniz. Bu planlar, ufak seyahatleri kapsayabilir.

AKREP 

Maddi konularda hayata geçirmeniz için bekleyen projelere odaklanmak, birtakım kârlı sonuçlar getirebilir. Bugün, iş değişimlerine kolay tepki verebileceğiniz bir gün olabilir.

YAY

Etrafınızdakilere bağlı kalmadan hareket etme çabasındasınız. Arkadaşlarınızla yapacağınız planlarlar gününüzü doldurabilir. Sosyal ortamlarda bolca vakit geçirebilirsiniz.

OĞLAK

Bugün, yapılması gereken ve bir süredir ertelediğiniz görevleri halletmeniz için uygun. Fazla ön planda olmayabilirsiniz ama olursanız da durumları iyi idare edeceksiniz

KOVA

Grup aktivitelerinin içinde bulunabilirsiniz. Geleceğe dair planlarınız için, bir sürü insanla bir arada olmak, iş hayatındaki sorunlarınızı kolay atlatmanıza yardımcı olabilir.

BALIK

İş alanlarında esnek hareket edebileceğiniz bir gün. Yardıma ihtiyaç duyduğunuz anlarda, etrafınızdaki insanlardan destek görmeniz sizin için oldukça kolay olacak.

HANDE KAZANOVA/HABERTÜRK MAGAZİN

  • Hande Kazanova

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000