ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA

Bugün saat 07.23’te 23 derece Koç burcunda bir süper dolunay oluşuyor. Bu dolunay her tür ilişkimizi vurgularken, dengesizlikleri, acele adımları, düşüncesiz davranışları, şok edici olayları karşımıza getirebilir.

KOÇ

Özel hayatınızda ve ilişkilerinizde her konunun karşılığını bu tutulma zamanı alabilir, hızlı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hayatınızı düzenleyeceğiniz ve değiştireceğiniz önemli kararlar devrede olacak.

BOĞA

Beklenmedik olaylara hazırlıklı olmalısınız. Başlattığınız işlerin karşılığını alacağınız bu dönemde, bir olayın arka planında dönenlerin içyüzünü görecek ve adeta bir aydınlanma yaşayacaksınız.

İKİZLER

Yaratıcılığa ve sanatsal çalışmalara dayalı işlerinizin karşılığını alacağınız bir dönemdesiniz. Sosyal çevrenizdeki olayların hızlanacağı bir süreç olabilir. Arkadaşlarınızın hayatındaki değişimler sizi de yakından ilgilendirecek.

YENGEÇ

Bu tutulma sizin kariyer ve iş alanlarınızı etkileyecek. Davranışlarınızdaki değişimlerin sonucunu iş alanlarınızda göreceksiniz. Aile hayatınızda başlattığınız konuların karşılığını da bu süreçte alacaksınız.

ASLAN

İletişime dair başlattığınız işlerinizin meyvelerini alabilirsiniz. Seyahat, tatil, eğitim ve medya alanlarınızda beklenmedik olaylar oluşabilir. Uzaktaki akrabalarınızın hayatındaki gelişmelerle ilgilenmeniz gerekebilir.

BAŞAK

 

Bu tutulma döneminde, beklenmedik bir borç veya para ödemesi gündeminize bomba gibi düşebilir. Veya partnerinizin hayatındaki parasal gelişmelerin sizi de etkilediğini görebilirsiniz.

TERAZİ

Özel hayatınızda ve bire bir ilişkilerinizde önemli kararlar gündeminize yerleşebilir. Aniden evlenmeye karar verebilir, boşanabilir ya da kendinizi bir ilişki içinde bulabilirsiniz. Bir taşınma gündeme gelebilir.

AKREP

İş alanlarınızda beklenmedik etkiler aniden devreye girebilir. Başkalarına daha çok yardım etmeye çalışacağınız bu dönemde bilinçaltınızda düşündüklerinizin gerçekleşmesi söz konusu olebilir. Negatif olmayın.

YAY

Aşk hayatınızda kendinizi aniden gelişen beklenmedik olayların içinde bulabilirsiniz. Beklenmedik bir şekilde hamile kalmak veya çocuk konusunun gündeme gelmesi de bu sürece damgasını vurabilir.

OĞLAK

Ailenizle ilgili önemli kararlar bu tutulmada devrede olacak. Kariyer alanınızda başlatmış olduğunuz işlerin sonuçlarıyla karşılaşabilirsiniz. Aniden ortaya çıkacak bir ailevi bir konu gündeminizin başına yerleşebilir.

KOVA

Yakın çevrenizde olayların hızlandığına şahit olabilir, akrabalarınız veya kardeşlerinizin hayatındaki olayların içinde yer alabilirsiniz. Eğitim, seyahat ve medya alanlarınızda başlattığınız işlerin karşılığını alabilirsiniz.

BALIK

Bu tutulma sürecinde parasal konularda son derece önemli gelişmeler yaşanabilir. Bu alanda ani ve sürpriz gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Elinize hiç beklemediğiniz bir yerden bir miktar para geçebilir.

HANDE KAZANOVA/HABERTÜRK MAGAZİN

  • burç yorumu
  • Hande Kazanova

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000