ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA

Bugün oluşan Güneş-Neptün olumlu açısıyla insanlar için yapacağımız fedakârlıklar ve yardımseverliklerimiz devrede olabilir. Çevremize ve etrafımızda olup bitenlere karşı son derece duyarlı olacağız. Enerjimiz ve egomuz her zamankinden daha düşük çalışacak. Bu durum bazı ateşli ve enfeksiyonel hastalıklara davetiye çıkarabilir.

KOÇ

İnsanlara maddi-manevi yardım etme isteğiniz devreye giriyor. Yakın çevrenizdeki insanlarla temasınızı artıracaksınız yalnız onlarla olan paylaşımlarınızda sıkıntılara dikkat edin.

BOĞA

Özel hayatınızda keyifli ve yardımsever etkiler önem kazanacak. Bir yandan da sahip olduklarınızı önemseyeceksiniz. Aşk hayatınızda paylaşımcı yanlarınızı daha fazla öne çıkarmanız gerekiyor.

İKİZLER

İş hayatınızda yardımsever ve fedakâr etkileriniz ortaya çıkabilir. Toplumsal konularla ilgilenebilirsiniz. Aile hayatınıza enerjinizi harcamak zorunda kalmanız bazı planlarınızı zora sokabilir.

YENGEÇ

Aşk ve eğlence hayatınız için fedakâr, yardımsever ve şefkatli tavırlarınız bugün ortaya çıkmaya başlıyor. Olaylara dar bakış açınız nedeniyle yakın çevrenizdeki kişilerle anlaşmak kolay olmayabilir

ASLAN

Bugün devreye giren fedakâr etkileriniz ailenize her konuda yardım etmeyi karşınıza getirebilir. Sosyal ortamlarınızdaki para konuşmaları veya kuracağınız ilişkiler sizi pek tatmin etmeyebilir.

BAŞAK

Özel hayatınızda sevdiğiniz insana ve yakın çevrenize karşı yardımsever tavırlar içine gireceksiniz. Göz önünde olacağınız yerlerde kendi kafanıza göre davranma isteğiniz çok yoğun olacak.

TERAZİ

Yapılması gereken günlük işlerinizde yardımsever etkiler devrede olacak. Enerjinizi daha kuvvetli tutmanız gerekebilir. Uzakta bulunan insanlarla aynı duyguları paylaşmak kolay olmayacak

AKREP

Bugün sevgi dolu yaklaşımlar hem sevgi de hem de çocuk konularında devrede olabilir. Çevrenizi kendinizden daha fazla düşünebilirsiniz. Maddi konularda çok iyi hesaplamalara ihtiyacınız var.

YAY

Ailenize ve sevdiklerinize yapacağınız yardımlar bugün devrede olacak. Ev ortamlarınızda enerjinizi kuvvetli tutmalısınız. Dışarıda bulunacaksınız, sevdiğiniz insanla anlaşmazlıklar oluşabilir

OĞLAK

Arkadaşlarınızla olan bağlantılarınızda anlayışlı olacaksınız. Onlara karşı yumuşak karnınız devrede olabilir. Seyahat halindeyseniz yapmanız gereken birtakım işler gözünüzde büyüyebilir

KOVA

Toplumsal konularda fedakârlıklarınız önem kazanıyor. Yapılması gereken işlerinizde enerjinizi istediğiniz gibi toplayamayabilirsiniz. Bugün, eğlence hayatınız için harcama yapabilirsiniz

BALIK

Uzakta bulunan akrabalarınıza ve az gördüğünüz insanlara karşı fedakâr etkileriniz devreye girmeye başlıyor. Özel hayatınızda sevdiğiniz insana karşı sevginizi göstermekten korkmayın.

HANDE KAZANOVA/HABERTÜRK MAGAZİN

  • Hande Kazanova

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000