ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA

Bugün gökyüzünde oluşan Merkür-Plüton olumlu açısıyla fikirlerimizin ve düşüncelerimizin derinine inmeyi ve araştırma yapmayı seveceğiz. Güçlü ve etkili insanlardan fikirlerimiz için aradığımız desteği görebiliriz. Etkili bir iletişimle halledilmesi gereken işlerimizi kolaylıkla yoluna koyabiliriz.

KOÇ

Bugün, para konularındaki etkili konuşmalarınızı iş alanlarınıza aktarmanız mümkün olacak. Öte yandan önemli parasal kararlarınızı da uygulamaya koyabilirsiniz.

BOĞA

Sevdiğiniz insanla derin konuşmalar devreye girebilir. Kendinizi ortaklı işlerinizde fikirsel olarak güçlü hissedeceksiniz. Bugün, ortaklı işleriniz için önemli adımlar atılabilir

İKİZLER

İş hayatınızda araştırmacı yanlarınızı sergileyebilirsiniz. Çevrenizden göreceğiniz önemli destekle, iş hayatınızda düşüncelerinizi etkili bir şekilde ortaya koyabilirsiniz

YENGEÇ

Bugün özel hayatınızda sevdiğiniz insanın güçlü etkileriyle, ilişkinizi gözden geçirecek konuşmalar içerisinde olabilirsiniz. Ortaklı işleriniz için şanslı etkiler altındasınız

ASLAN

Ev hayatınızda tamamlanması gereken işleriniz için güçlü etkiler altında olacaksınız. Önemli ailevi konular devreye girebilir. Bu hafta bu alandaki işlerinizi hızlandırmalısınız

BAŞAK

Yakın çevrenizle yapacağınız konuşmalar, aşk hayatınıza olumlu yansıyabilir. İletişiminiz yüksek olacak. İş alanlarınızda göstereceğiniz tevazu size puan ve güç kazandırabilir.

TERAZİ

Ailenize yönelik maddi konularda etkin bir politika izleyebilirsiniz. Kafanızdakileri hayata geçirmek kolay olacak. Emlakla ilgili konularda önemli kararlarınızı bu hafta canlandırın.

AKREP

Etkili iletişiminizi kişisel hayatınıza ve planlarınıza yönlendireceksiniz. Yakın çevrenizdeki insanlar size yardımcı olacak. Hayatınızla ilgili önemli kararlarınızı devreye sokmaya çalışın.

YAY

Parasal olarak alacağınız haberlerle kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Derinden ve geri plandan yürütülen her türlü işinizde sahip olduklarınız size prestij ve güç kazandırabilir.

OĞLAK

Sosyal çevrenizde, organizasyonlarda ve grupsal işlerinizde güçlü yanlarınızı rahatça ortaya koyacaksınız. Çevrenizi düşüncelerinizle istediğiniz gibi yönlendirebilirsiniz.

KOVA

Bugün, iş ve kariyer alanlarınızda etkin düşüncelerinizi ve yaratıcılığınızı ön plana çıkarabilirsiniz. Her işin derinine inmek isteyeceksiniz. Ruhani konular ilginizi çekecek.

BALIK

Güçlü arkadaşlarınızla olan iletişiminizde iyi etkiler altında olacaksınız. Grupsal işleriniz için görüşmelerinizi hızlandırabilirsiniz. İş alanlarınızda yapmanız gerekenlere odaklanın.

HANDE KAZANOVA/HABERTÜRK MAGAZİN

  • Hande Kazanova

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000