ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA

KOÇ

Farkında olmadan fayda sağlayacağınız bir dönemdesiniz. Organizasyona yönelik işlerinizde gönüllü olarak iyi işler çıkarıyorsunuz. Bugün, duygu Bu hafta vizyona giren ‘Geniş Aile 2: Her Türlü’ adlı iniş çıkışlarınız sizi biraz zorlayabilir.

BOĞA

Ortaklaşa para harcamalarınız artabilir. Alışveriş yapma ve sevdiğiniz insanla beraber hareket etme isteğiniz yüksek olacak. Uzak çevrelerde ve değişik ortamlarda anlaşılmaz olabilirsiniz. 

İKİZLER

Sevdiğiniz insanla veya bir arada olacağınız gönül dostlarınızla keyif içerisinde, güzel bir gün geçirebilirsiniz. Bunun tadını çıkarın. Alışveriş ve para harcama etkileriniz yüksek olacak.

YENGEÇ

Yapılması gereken işlerinize yoğunlaşmak size keyif verebilir. Gün içinde karşı tarafın isteklerine ve beklentilerine göre hareket edebilirsiniz. Ani tepkilerden uzak durmaya çalışın.

ASLAN

Bugün, tamamlanması gereken konular ön planda olabilir. Evinizde insanları ağırlayabilir, sevdiklerinize hizmet etmekten keyif alabilirsiniz. Kendinizi oldukça canlı hissedeceksiniz.

BAŞAK

Aile ortamlarınızda vakit harcamak ve keyif yapmak etkili olabilir. Huzurlu bir gün geçirmek isteyebilirsiniz. Gün içinde hareketlenecek ve organizasyonlar içinde de yer alacaksınız.

TERAZİ

Evinizde bulunmak ve işlerinizi ayarlamak gibi etkiler öne çıkacak. Aile büyüklerinizle güzel konuşmalar yapabilirsiniz. Keyifli ortamlar ve aktiviteler gün içinde sizi hareketlendirebilir.

AKREP

Parasal konularda iyi etkiler altındasınız. Sahip olduklarınız ve olacaklarınız sizin için önemli. Gün içinde yoğun iletişimle güzel program yapabilir veya organizasyonlarda bulunabilirsiniz.

YAY

Kendinize olan güveniniz, isteğiniz ve şevkiniz bu hafta sonu sizi çok mutlu edecek. Hayattan istediklerinizi almanız ve güzel sonuçlarla karşılaşmanız, kendinize olan güveninizi artırıyor.

OĞLAK

Bu sıralar çok sosyal olmayı tercih etmemeniz ve olaylara karşı temkinle yaklaşmanız bugün yerini daha aktif ortamlara bırakabilir. Bir araya geleceğiniz insanlara karşı sabırsız olmayın.

KOVA

Oldukça aktif ve organizasyonları yüksek birkaç günden sonra, bugün kendinize yönelik vakit harcamak isteyebilirsiniz. Bilinçaltı düşünceleriniz gün boyunca fazla yoğun olabilir.

BALIK

Çalışmasanız bile aklınız hep iş konularında olabilir. Gün içinde ilgi alanınız daha çok sosyal çevrenize kaymaya başlayacak. Son dakikada ortaya çıkan programlar sizi hareketlendirebilir.

 

HANDE KAZANOVA/HABERTÜRK MAGAZİN

  • Hande Kazanova
  • günlük burç yorumu

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000