ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA

Bugün gökyüzünde devreye giren Venüs-Uranüs olumlu açısıyla, ilişkilerimizde esnek ve rahat yaklaşımlar sergileyebiliriz. Sıradan yaklaşımlar sergilemek yerine ilişkilerimize her zamankinden farklı gözlerle bakarak yolumuzda ilerlemek isteyeceğiz.

KOÇ

Yurtdışı bağlantılı işler, medya, hukuk, seyahat ve eğitim alanlarınız önem kazanıyor. Yeni insanlarla iletişim içine girmek isteyebilirsiniz. Kariyerinizde ilişkileriniz güçlenecek.

BOĞA

Bugün itibarıyla bankalarla yapacağınız görüşmeler artabilir, bir nafaka işi ya da miras konusuyla uğraşmanız gerekebilir. Parasal konularda çok çabuk fikir üreteceksiniz.

İKİZLER

Bugün daha çok özel hayatınıza eğileceksiniz. Sevdiğiniz kişiyle aranızdaki konuları halletmek için uygun bir gün olacak. Taşınma konusuyla ilgili kararlar devreye girebilir.

YENGEÇ

Sağlık kontrollerinizi yaptırabilirsiniz. İş hayatınızda önemli görüşmeler içine gireceksiniz. Beraber çalıştığınız insanlarla iletişiminiz artacak. Yeni planlar ve projeler içine girebilirsiniz.

ASLAN

Eğitimsel konulara eğilebilirsiniz. Kitap okumak, hobilere yönelmek, bu konuları insanlarla konuşup tartışmak ön plana çıkabilir. Hoşlandığınız insana açılmak isteyebilirsiniz.

BAŞAK

Aşk hayatınızdaki olaylardan en iyi kaçış planınız günlük iş rutininiz içine dalmak ve işlerinizi tamamlamak olabilir. Bunu yaptığınızda kendinizi mutlu ve güçlü hissedeceksiniz.

TERAZİ

İletişim, satış, reklam, pazarlama ve bilgisayar sektörlerinden birinde çalışıyorsanız görüşmeleriniz hızlanacak. Dekorasyona girişmek, tadilat ve tamirat konularına odaklanabilirsiniz.

AKREP

Parasal konularda çözüme dayalı yaklaşımlarınız ön plana çıkmaya başlıyor. Ticaretle uğraşıyorsanız, önemli bir para işiniz varsa bu konuda anlaşmalar ve görüşmeler devrede olacak.

YAY

Planlarınızı ve projelerinizi konuşabileceksiniz. Özel hayatınızda rahatlamalar ön plana geçecek. Parasal konularda güzel ilişkiler kurarak yolunuzda ilerleyebilirsiniz.

OĞLAK

Bugün kalabalıklardan uzaklaşıp kendi düşüncelerinizle baş başa kalmak isteyeceksiniz. Yalnız çalışmak bu dönemde size daha avantajlı sonuçlar getirebilir.

KOVA

İşiniz yüzünden kalabalık ortamlarda bulunacaksınız. Fırsat buldukça evinizde dinlenme arzusunda olacaksınız. Sosyal ilişkilerinizde mesafeli duracaksınız.

BALIK

İşle ilgili örüşmeleriniz hızlanıyor. Birden fazla işle uğraşmak önem kazanabilir. İş yaptığınız insanlarla iletişiminiz artacak. Tanıştığınız insanlar kariyerinizde etkili olabilir.

HANDE KAZANOVA/GAZETE HABERTÜRK

  • günlük burç yorumları
  • Hande Kazanova

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000