ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA

Bugün Ay, İkizler burcunda dolaşıyor. Davranışlarımızda tutarsızlık olabilir. Önemli kararlar almamakta fayda var. Bugünlerde birbirimizi daha iyi tanıyabilir, ilişkilerimizi güçlendirebilir, yeni insanlarla tanışabiliriz. Partnerimizle daha çok konuşma isteği duyabiliriz.

KOÇ

Yaratıcılığınız ve sezgileriniz devrede olabilir. Ortaklaşa para alanlarınızda oluşan gelişmeler, keyfi harcamalarınızı körükleyebilir. İletişiminizde kafa karışıklığına dikkat etmelisiniz.

BOĞA

Sosyal ortamlarda ortaya koyacağınız ortaklı işlerinizde kafa karışıklıkları ön planda olacak. Sevdiğiniz insanla, kalabalık ortamlarda zorlanabilirsiniz. Beklentilerinizi fazla büyütmeyin.

İKİZLER

Dış ortamlarda bulunmak sizi rahatlatabilir. Bugün kendi isteklerinize göre hareket edecek ve kafanızı kurcalayan yapmanız gereken işlerden bir parça da olsa sıyrılacaksınız.

YENGEÇ

Diğer insanlara yardım etmek, âşık olduğunuz insanla planlar yapmak hoşunuza gidebilir. Gün içinde hareketli olacaksınız. Bu aralar kendinizi ruhen güçlü hissediyorsunuz.

ASLAN

Aile hayatınızda yardımsever etkilerle hareket edeceksiniz. Sosyal ortamlarınız hareketli olabilir. Arkadaşlarınızla dışarıda ya da kendi evinizde güzel planlarınız olacak.

BAŞAK

Özel hayatınızda ve yakın çevre ilişkilerinizde sevecen yanlarınızla hareket edeceksiniz. Yaratıcılığınız yüksek olacak. Göz önünde olacağınız ortamlarda kendinizi mutlu hissedebilirsiniz

TERAZİ

Maddi konularda yeni çözümler üretmekten çekinmiyorsunuz. Seyahatlerinizde ve dış ortamlarda dağınık etkilerden kurtulun. Kafa karışıklığı bir şeylerinizi unutmanıza neden olabilir.

AKREP

Hayatınızla ilgili konuşmaların, yaratıcılıkla ilgili işlerinizde size istediğiniz kapıları açtığını fark edebilirsiniz. Para harcamalarınız duygusal boşluklardan kaynaklı olabilir, aman dikkat!

YAY

Yaratıcılığınızı sevdiğiniz insanın hayatına göre belirleyeceksiniz. Özel hayatınızda duygusal sorunlara açık olmanıza rağmen bunları aşabileceğiniz bir gün olacak.

OĞLAK

Arkadaşlarınıza karşı hem keyifli hem de ciddi yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. Ekstradan ortaya çıkacak bir iş gündeme gelebilir. Alışkanlıklarınızda aşırıya kaçmayın.

KOVA

İş alanındaki görüşmelerinizden fayda sağlayabilirsiniz. Aşk dolu bir gün geçirebilirsiniz. Eğlenceye düşkünlüğünüz artabilir. İhtiyaçlarınıza göre alışveriş yapın.

BALIK

Önemli işlerinizde görüşmeleriniz artabilir. Hayata ciddi gözlerle yaklaştığınız bir dönemdesiniz. Bugün, evinize ve ailenize gereken özeni göstermeyi ihmal etmeyin.

  • Hande Kazanova

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000