30 MART 2017
ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA
YAŞAM

İşte Aralık ayı burç yorumları

28 Kasım 2016 Pazartesi, 15:24:16

Aralık ayında burçları neler bekliyor? İşte Hande Kazanova yorumuyla Aralık ayı astroloji haritanız...

 • 1
  1 | 116

  Koç Burcu: 

  01 aralıkta yabancılarla girişilecek önemli işlerinizde, iş seyahatlerinizde, tatil ortamlarında  çok kolay etki altında kalabilir, aldatılma, kandırılmalara açık olabilirsiniz. Özellikle tanımadığınız ortamlarda gerçekçi görünmeyen her tür durumdan uzak durmalı ve girişimlerinizi bugüne denk getirmemelisiniz.

 • 2
  2 | 116

  02 aralık tarihiyle beraber kariyerinizde daha kapsamlı, disiplinli bir iletişime geçeceksiniz. Önemli konuşmalar ve görüşmeler devreye girebilir.Yine iş hayatınızda sıkıntılar yaşıyorsanız bu sorunlara çözüm üretmek, geleneksel yollarla halledilebilir. Eski usullerle, bilindik yöntemlerle hareket edecek ve iletişiminizi işinizle sınırlayacaksınız. Yine eşinizin ailesiyle iletişiminiz artabilir. Yine bu tarihte sevdiğiniz insanla sosyal ortamlarda keyfinize diyecek olmayabilir. Sosyal ortamlarla, özel hayatınızı idare edecek ve hareketli ortamlardan keyif alacaksınız.

  03 aralıkta grupsal işlerinizi, gelecek sorumluluklarınızın bilinciyle planlı bir şekilde organize edebileceksiniz.

 • 3
  3 | 116

  07 aralıktan sonra sosyalliğiniz artmaya başlıyor. Grup aktiviteleri, organizasyonlar, davetler, arkadaşlarınızın düzenlediği partiler, etkinlikler içinde yer almak sizi mutlu edecek. Onlarla olan ilişkilerinizi yoluna koyacak daha çok vaktinizi sosyal ortamlarda geçirmek isteyeceksiniz. Hayatınızda bir insan yoksa arkadaşlarınızın devreye girmesiyle beraber bir insanla tanıştırılabilirsiniz. Yine bu dönemde önemli insanlarla bir araya gelebilir, arkadaşlarınızın arasında arabuluculuk görevini üstlenebilirsiniz. Yine toplumsal olaylara, hayır işlerine, başkalarına yardım etmeye hayır diyemeyebilirsiniz.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
300
Kalan karakter : 300