ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA
İzmir'de yaşayan Turan Yılmaz, şans oyunlarının formülünü çözdüğünü iddia etti. Yeteri kadar parası olmadığı için Sayısal Loto'yu tutturamadığını belirten Turan Yılmaz, "16,5 milyarım olsa sayısalı yüzde yüz tutturacağım" dedi.

20 yılı aşkın süredir şans oyunları üzerinde çalışma yaptığını ve kazanmanın formülünü bulduğunu iddia eden Turan Yılmaz, formülü hakkında detaylı bilgi vermekten kaçınırken, yeterli parası olduğu takdirde sayısal lotoyu tutturacağını ifade etti. Kendisinin ileri derecede matematik eğitimine sahip olmadığını ancak rakamların çoklu kombinasyon ve entegrasyonu ile gerekli formülü oluşturduğunu belirten Yılmaz, kazanmak için gerekli olan sırrı kitaplar ve cd'ler halinde hazırladığını söyledi. Formülünde varsayım olmadığını kesinlik olduğunu belirten Yılmaz, "Herkes bana neden oynamadığımı soruyor. Sayısalda büyük ikramiyeyi kazanmam için 16,5 milyara ihtiyacım var. Bu kadar param yok. Bana her hafta trilyonları kaçıran parasız insan diyebilirsiniz" dedi.

Yılmaz, Süper Loto'yu tutturmak için 25 milyon 825 bin 165 kolon, Sayısal Loto'yu tutturmak için 13 milyon 983 bin 816 kolon, Şans Topu için de 3 milyon 895 bin 584 kolon oynanması gerektiğini söyledi.
Yılmaz, formülünün bu kadar çok rakamı en aza indirmenin yolunu gösterdiğini iddia etti. Yılmaz ayrıca, Süper Loto'da şimdiye kadar en çok 37 ve 35 rakamlarının çıktığını belirtirken, en az çıkan rakamın ise 38 olduğunu söyledi. Büyük ikramiyeyi kazandığı takdirde farklı hayalleri olduğunu da belirten Turan Yılmaz, "Çok param olursa ilk işim Sivasspor'a yardım etmek olacak" dedi.

İHA

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Tüm yorumları göster(40)
Kalan karakter : 2000