Son Dakika

2017 yılında, iletişim, reklam, satış, pazarlama, tanıtım, öğrenim, yazım, bilgisayar alanlarınızda büyüyeceksiniz sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Yine akraba veya kardeşlerinizin hayatındaki açılımlar sizin hayatınızı da olumlu etkileyebilir. Yayıncılık ve medyayla ilgili konular hayatınızı renklendirebilir. Basın, yayınla, gazetecilikle ilgili işe sahipseniz dengeli, rahat ve yaratıcı bir süreç içindesiniz. Bir yandan da hayatımızı etkileyen internet ve sosyal medyayla uğraşıyorsanız kolaylıkla diğer insanlar arasından sıyrılmayı başaracaksınız. İletişiminiz fazlasıyla artabilir ve temas halinde olduğunuz kişilerden güzel açılımlar elde edebilirsiniz.

2017 yılında aşk hayatınızda, çocuklarla olan ilişkilerinizde ve yaratıcılık alanlarınızda önemli dersler ve sorumluluklar öğrenmeye kaldığınız yerden devam ediyorsunuz. Ağustos ayının son 10 günlük dilimi içinde doğduysanız, bu sene hayat yaptıklarınızı sağlamlaştıracak ve size güven katacak. Kalıcı işler peşinde olacaksınız.

İŞ/PARA/KARİYER

Ocak ayında  iş, hizmet ve sağlık konularınızda kendinizi etkili bir şekilde ortaya koyabilirsiniz sevgili Aslanlar. 26 Şubat’ta oluşan Tam Güneş Tutulması, sizin ortaklaşa parasal alanlarınızı etkiliyor. Ortaklaşa işlerinizde hızlı ve sürpriz gelişmelere hazır olmalısınız. 

Ortak parasal konularda fedakarlıklarınız önem kazanırken, seyahatleriniz ve iş hayatınızdaki gelişmelerde bazı geriye çekilmeler, aksilik ve sıkıntılar 04 Mart’ta devreye girebilir. 03 nisan  a kadar yabancılarla yapılacak işlerinizde, girişimlerinizde, parasal konularda sıkıntılara açıksınız. Para girdileri, çıktıları alacak verecek dengesi 07-08-09 Mart ta önem kazanıyor.

12 Mart’ta oluşan  Dolunay, para konularına dikkatinizi vermenizi sağlayacak. Birkaç gün boyunca para alacak-verecek dengenizde hassaslıklar yaşayabilirsiniz.

10 Nisan’da Merkür sizin kariyer evinizde gerileyecek sevgili Aslanlar. Bu tarihten sonra kariyerinizdeki konuşmalarınız ve görüşmelerinize dikkat etmeniz gerekecek.

Mayıs ayında kariyeriniz fazlasıyla aktif. Seyahatleriniz ve iş planlarınız hız kazanıyor. 06 haziran’dan sonra kariyer hayatınızda güzel ilişkilere doğru gidiyorsunuz. Patronlarınızla ilişkileriniz kuvvetleneceği için onlardan isteyeceğiniz, talep edeceğiniz zam, terfi, pirim gibi konuları bu tarihten sonra yapmalısınız.

18-20-21 Haziran da oranizasyona ve aktivitelere ağırlık vereceksiniz ve bu işlerinizdeki yaklaşımlarınız takdir görecek ve çok beğenilecek. Yeni görüşmeler ve konuşmalar içindesiniz.

25-27 Haziran da iletişim işlerinizde abartıdan uzak durun. Planlarınızı herkesle

06 Temmuz’dan sonra iş görüşmelerinizi ve bağlantılarınızı arttıracaksınız. 14-19 Temmuz da güzel anlaşmalar oluşabilir. Karşınıza güzel fırsatlar gelecek.

23 Temmuz da kişisel girişimleriniz için harika bir Yeniay gerçekleşecek. Geçtiğimiz ay planladığınız düşüncelerinizi, projelerinizi, uygulamaya geçirmenin tam zamanı.

21 ağustos’taki tam Güneş tutulması hayatınızda çok önemli değişimleri içeriyor. Bu tutulma hayatınızı olumlu yönde etkileyecek.

20-24-30 eylülde parasal işlerinizde yanılgılara açıksınız. Bu ayın genelinde çok büyük yatırımlardan, girişimlerden kaçınmalısınız. Partnerinizin parasal durumu sizin birikimlerinizi de etkileyebilir.

04 kasımda kariyerinizde ve işinizde önemli bir sonuçla karşılaşabilirsiniz. İlginizi yakın çevrenize ve ailenize yönelttiğiniz bu dönemde kariyerinizde önemli bir olay, bir sonuç karşınıza gelebilir.

20 Aralık’tan sonra satürn iş, hizmet alanlarınızda 2.5 yıl boyunca sizi test etmeye başlıyor. İşinizi ve yapacaklarınızı gözden geçirecek, gerçekten sizi mutlu eden mesleğin, işlerin peşinden koşacaksınız.

21 Aralık’tan sonra iş sorumluluklarınız üstünüze binebilir.

AŞK/ EVLİLİK/ İLİŞKİLER

Özel hayatınıza 19 ocak tan sonra daha fazla kendinizi vereceksiniz. Bu alandaki önemli başlangıç ve kararlarınızı 28 Ocak taki Yeniay da uygulamaya koyun. Özel ilişkilerinizde karşı tarafın hayatıyla ilgili adımlarda önem kazanıyor.

09-10-11 Şubat ilişkilerinizde sizi fazlasıyla destekliyor. Aşk hayatınızda ve ilişkilerinizde kalıcı adımlar 14 şubat ta devrede. Alacağınız güzel bir teklif, yurtdışı seyahati, gelecek planları sizi çok mutlu edecek. 11 Şubat’taki Parçalı Ay tutulması özel hayatınızı etkiliyor. Önemli kararlar arifesine girebilir, alacağınız kararların hayatınızı hızlı ve beklenmedik olaylarla şekillendirdiğini görebilirsiniz. Bu tutulma size ilişkilerinizde güzel bir açılım sunacak.

14-17-24 Nisan’da özel yaşantınızda keyfiniz artıyor. Gelecek planlarınız, seyahatleriniz, beraber yapacağınız aktiviteler hızlanabilir.

11 Mayıs’ta aile hayatınıza odaklanmanız gerekebilir. Evinize ve düzeninize önem vermelisiniz.

15-18 Haziran da sosyal çevre ilişkilerinize ve aşk hayatınıza dikkat edin. Sorumluluklarınız arkadaş ilişkilerinizi içeren işlerinizde ağır gelebilir ve bazı sıkıntılarla yüzleşebilirsiniz.

07 Ağustos’ta Parçalı Ay Tutulması yaşanacak. İkili ilişkilerinizle ilgili konularda hızlı ve beklenmedik gelişmelere hazır olmalısınız sevgili Aslanlar. Evlilik, söz, nişan, bir ilişkiye adım atma gibi kararlar da bu tutulmada  hayatınızda cereyan edecek. Beklenmedik bir taşınma da söz konusu olabilir.

10 Ekimden sonraki dönemde Jüpiter ev aile ve yuva alanlarınızda size çok güzel fırsatlar sunmaya başlayacak.

Kasım ayında ev hayatınıza ve ailenizde şansınız yüksek olacak. 13 kasım da emlak konusunda, yerleşimle ilgili konularda bir teklif karşınıza gelebilir.

Aşk hayatınızla ilgili yeni kararlarınızı ve uygulamalarınızı 18 Kasım daki yeniayda devreye sokun. Aşk ve eğlence, keyif ve çocuklarla ilgili konular aralık ayının konularından sevgili Aslanlar.

Aşk hayatınızda güzel konuşmalar 15 aralık ta devrede olacak. Önemli adımlar teklifler 18 Aralık’tan sonra devreye girmeli.

SAĞLIK

06 nisan itibarıyla sağlığınızda ve yaşam enerjinizde bazı geri çekilmeler görülebilir. 04 Hazirandan sonra sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Bağışıklık sisteminizi güçlü tutun, vitaminlerinizi ihmal etmeyin.

21 Haziran’dan sonra sağlığınıza her zamankinden daha fazla özen gösterin. Enerjiniz düşük çalışacak. Ateşli hastalıklar, enfeksiyon hastalıkları bağışıklık sisteminizin çökmesinden kaynaklanabilir. Hayata karşı biraz isteksiz olacaksınız. 22 Temmuz dan sonra artık enerjiniz artmaya başlıyor. Kendinizi güçlü ve kuvvetli hissedeceksiniz. Sıkıntı ve problemleriniz geride kalmaya başlıyor.

EĞİTİM

Bu sene 26 Şubat’ta oluşan Parçalı Ay tutulmasıyla beraber eğitim ve öğrenim alanlarınız önem kazanıyor. Bu sene jüpiter’den aldığınız etkilerle  eğitim ve öğrenim hayatınızda daha şanslı ve keyifli olacaksınız. Öğrenmek, yeni ilgi alanları keşfetmek, iletişimsel konuları hızlandırmak ve eğitim sorunlarınıza çözümler bulmak sadığınızdan daha kolay olabilir.

28 ocaktan sonra enerjinizi eğitim konularınıza kaydırıyorsunuz. Bu alanlarda mücadeleleriniz ve girişimleriniz artıyor.

04 mart itibarıyla eğitiminizde bazı sorunlar karşınıza gelebilir. İlişkilerinizde yaşayacağınız sorunlar derslerinize ve eğitiminize kendinizi vermenizi zorlaştıracak. Özellikle bu süreçte kadın öğretmenlerle ilişkilerinize dikkat edin.08-10-11-19 Ekim tarihlerinde okul hayatınıza dikkat edin. Etrafınızda bir sürü olay dönebilir.


Değerli Haberturk.com okurları.

Haberturk.com ekibi olarak Türkiye’de ve dünyada yaşanan ve haber değeri taşıyan her türlü gelişmeyi sizlere en hızlı, en objektif ve en doyurucu şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. Yoğun gündem içerisinde sunduğumuz haberlerimizle ve olaylarla ilgili eleştiri, görüş, yorumlarınız bizler için çok önemli. Fakat karşılıklı saygı ve yasalara uygunluk çerçevesinde oluşturduğumuz yorum platformlarında daha sağlıklı bir tartışma ortamını temin etmek amacıyla ortaya koyduğumuz bazı yorum ve moderasyon kurallarımıza dikkatinizi çekmek istiyoruz.

Sayfamızda Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına ve evrensel insan haklarına aykırı yorumlar onaylanmaz ve silinir. Okurlarımız tarafından yapılan yorumların, (yorum yapan diğer okurlarımıza yönelik yorumlar da dahil olmak üzere) kişilere, ülkelere, topluluklara, sosyal sınıflara ırk, cinsiyet, din, dil başta olmak üzere ayrımcılık unsurları taşıması durumunda yorum editörlerimiz yorumları onaylamayacaktır ve yorumlar silinecektir. Onaylanmayacak ve silinecek yorumlar kategorisinde aşağılama, nefret söylemi, küfür, hakaret, kadın ve çocuk istismarı, hayvanlara yönelik şiddet söylemi içeren yorumlar da yer almaktadır. Suçu ve suçluyu övmek, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına göre suçtur. Bu nedenle bu tarz okur yorumları da doğal olarak Haberturk.com yorum sayfalarında yer almayacaktır.

Ayrıca Haberturk.com yorum sayfalarında Türkiye Cumhuriyeti mahkemelerinde doğruluğu ispat edilemeyecek iddia, itham ve karalama içeren, halkın tamamını veya bir bölümünü kin ve düşmanlığa tahrik eden, provokatif yorumlar da yapılamaz.

Yorumlarda markaların ticari itibarını zedeleyici, karalayıcı ve herhangi bir şekilde ticari zarara yol açabilecek yorumlar onaylanmayacak ve silinecektir. Aynı şekilde bir markaya yönelik promosyon veya reklam amaçlı yorumlar da onaylanmayacak ve silinecek yorumlar kategorisindedir. Başka hiçbir siteden alınan linkler Haberturk.com yorum sayfalarında paylaşılamaz.

Haberturk.com yorum sayfalarında paylaşılan tüm yorumların yasal sorumluluğu yorumu yapan okura aittir ve Haberturk.com bunlardan sorumlu tutulamaz.

Haberturk.com yorum sayfalarında yorum yapan her okur, yukarıda belirtilen kuralları, sitemizde yayınlanan Kullanım Koşulları’nı ve Gizlilik Sözleşmesi’ni peşinen okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Bizlerle ve diğer okurlarımızla yorum kurallarına uygun yorumlarınızı, görüşlerinizi yasalar, saygı, nezaket, birlikte yaşama kuralları ve insan haklarına uygun şekilde paylaştığınız için teşekkür ederiz.

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000

Son dakika haberler, köşe yazılar, ekonomi, magazin, siyaset, spor gündeminin tek adresi HaberTurk.com; HaberTurk.com haber içerikleri kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz, haberler izinsiz olarak kopyalanamaz ve başka yerde yayınlanamaz.

adblock
Adblocker kullanıyorsunuz.

Değerli okurumuz,
Farkında olarak veya olmayarak Adblocker (Reklam Engelleyici) kullanarak sitemizi ziyaret etmektesiniz. Habertürk olarak size en hızlı, en doğru ve en tarafsız haberleri sunmak için büyük bir ekiple çalışıyor ve yılda yüz binlerce haber üretip beğeninize sunuyoruz. Bizim de bu kapsamda maliyetlerimizi karşılayabildiğimiz tek gelir kalemimiz, internet reklamları.

Elimizden geldiğince bu reklamların sizi rahatsız etmemesi için azami özen göstermeye çalışıyoruz.

Bu kapsamda AdBlock (Reklam Engelleme) aracınızda haberturk.com alan adını beyaz listeye almanızı, veya bu alan adında engelleyiciyi kapatmanızı ve tüm internet sektörünün sağlıklı gelişimi için Adblock aracınızı kaldırmanızı rica ediyoruz.

Bunun karşılığında gösterdiğimiz reklamları okuma deneyiminizi rahatsız etmeyecek şekilde azaltacağımıza söz veriyoruz.