ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA
YAŞAM

Hande Kazanova'dan haftalık burç yorumları 06-12 Şubat

05 Şubat 2017 Pazar, 17:10:31

Bu hafta burçları neler bekliyor? İşte Hande Kazanova yorumuyla 06-12 Şubat haftası burç yorumunuz...

 • 1 Hande Kazanova'dan haftalık burç yorumları 06-12 Şubat
  1 | 36

  Haftanıza hızlı ve etkili bir şekilde başlayacaksınız sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Bu Pazartesi itibarıyla birkaç ay boyunca seyahat, eğitim ve yabancı alanınızın temsilcisi Jüpiter geriliyor. İkili ilişkilerinizde veya ortaklı işlerinizde bu dönemden sonra bazı sıkıntılarla karşılaşırsanız şartları ve durumları gözden geçirmeli ve eksikliklerinizi farketmelisiniz. Özel hayatınız veya ortaklı işlerinizde karşınıza gelen fırsatları gözden geçirmek için bu dönemi iyi değerlendirin.

 • 2 Hande Kazanova'dan haftalık burç yorumları 06-12 Şubat
  2 | 36

  Salı günü itibarıyla grupsal çalışmalara eğiliminiz artıyor. Olaylara daha fazla toplumsal gözle bakacaksınız. Geleceğinize yönelik planları organize etmenin, çevrenizi bu planlara dahil etmenin zamanı gelmiş bulunuyor. Sosyal çevrenizdeki insanlarla paylaşımlarınız ve fikir alışverişleriniz artmaya başlıyor. Bu hafta Perşembe ve Cuma günleri sosyal ilişkileriniz, grupsal faaliyetleriniz hayatınıza güzel anlamlar katabilir. Arkadaşlarınızdan ve çevrenizden hayatınız adına güzel tekliflerle karşılaşabilirsiniz. 

 • 3 Hande Kazanova'dan haftalık burç yorumları 06-12 Şubat
  3 | 36

  İş hayatınızda doğru zamanda doğru sözleri söyleyecek, insanları etkilemeyi başaracaksınız. Cumartesi günü sabaha karşı Aslan burcunda bir Ay tutulması oluşuyor. Ay tutulması aşk alanlarınızı tetikleyecek. Sosyal çevrenizden alacağınız güzel etkilerle hayatınıza yeni bir insan girebilir. Aşk hayatınız, çocuk oluşumları, eğlenceli konular, riskli adımlar, sanatsal faaliyetleriniz hızlanabilir.  Karşınıza çıkacak fırsatlar sizi fazlasıyla memnun edecek sevgili Koçlar.

 • HABERİN DEVAMI
 • 4 Hande Kazanova'dan haftalık burç yorumları 06-12 Şubat
  4 | 36

  Haftanıza parasal konulara odaklanarak başlayacaksınız sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Parasal işlere değişken yaklaşımınızla işlerinizi bu Pazartesi kolay halledebilirsiniz. Yine bu Pazartesi ortak para alanlarınızın yöneticisi Jüpiter gerilemeye başlıyor. İş, hizmet ve sağlığınızla ilgili konularda karşınıza çıkan fırsatları gözden geçirmek, sorunlarınızı farketmek adına bu dönemde harekete geçebilirsiniz.

 • 5 Hande Kazanova'dan haftalık burç yorumları 06-12 Şubat
  5 | 36

  Salı günü itibarıyla iş ve kariyer konularınız daha da hızlanabilir.  Birden fazla işle uğraşmak, hareketli ortamlar içinde bulunmak, iş konularında kafanızın çözüme yönelik çalışması, bir yandan gruplarla birlikte olmak, onların fikirlerine önem vermek gibi etkiler daha fazla önem kazanacak. Kariyerinizle ilgili konularda daha fazla görüşmeler ve konuşmalar içinde olacaksınız. Perşembe ve Cuma günleri güzel anlaşmalar ve konuşmalar içindesiniz. Beklenmedik yerlerden destekleriniz yüksek olabilir. İş ve kariyer hayatınızda sorumluluklarınızı bilerek, doğru zamanda doğru şeyleri iç güdüsel olarak söyleyerek yolunuzda ilerleyebilirsiniz.

 • HABERİN DEVAMI
  HABERİN DEVAMI
  HABERİN DEVAMI
  HABERİN DEVAMI
  HABERİN DEVAMI
  HABERİN DEVAMI
  HABERİN DEVAMI
  HABERİN DEVAMI
  HABERİN DEVAMI
  HABERİN DEVAMI


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000