30 MART 2017
ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA
YAŞAM

Hande Kazanova'dan haftalık burç yorumları 06-12 Şubat

05 Şubat 2017 Pazar, 17:10:31

Bu hafta burçları neler bekliyor? İşte Hande Kazanova yorumuyla 06-12 Şubat haftası burç yorumunuz...

 • 1
  1 | 36

  Haftanıza hızlı ve etkili bir şekilde başlayacaksınız sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Bu Pazartesi itibarıyla birkaç ay boyunca seyahat, eğitim ve yabancı alanınızın temsilcisi Jüpiter geriliyor. İkili ilişkilerinizde veya ortaklı işlerinizde bu dönemden sonra bazı sıkıntılarla karşılaşırsanız şartları ve durumları gözden geçirmeli ve eksikliklerinizi farketmelisiniz. Özel hayatınız veya ortaklı işlerinizde karşınıza gelen fırsatları gözden geçirmek için bu dönemi iyi değerlendirin.

 • 2
  2 | 36

  Salı günü itibarıyla grupsal çalışmalara eğiliminiz artıyor. Olaylara daha fazla toplumsal gözle bakacaksınız. Geleceğinize yönelik planları organize etmenin, çevrenizi bu planlara dahil etmenin zamanı gelmiş bulunuyor. Sosyal çevrenizdeki insanlarla paylaşımlarınız ve fikir alışverişleriniz artmaya başlıyor. Bu hafta Perşembe ve Cuma günleri sosyal ilişkileriniz, grupsal faaliyetleriniz hayatınıza güzel anlamlar katabilir. Arkadaşlarınızdan ve çevrenizden hayatınız adına güzel tekliflerle karşılaşabilirsiniz. 

 • 3
  3 | 36

  İş hayatınızda doğru zamanda doğru sözleri söyleyecek, insanları etkilemeyi başaracaksınız. Cumartesi günü sabaha karşı Aslan burcunda bir Ay tutulması oluşuyor. Ay tutulması aşk alanlarınızı tetikleyecek. Sosyal çevrenizden alacağınız güzel etkilerle hayatınıza yeni bir insan girebilir. Aşk hayatınız, çocuk oluşumları, eğlenceli konular, riskli adımlar, sanatsal faaliyetleriniz hızlanabilir.  Karşınıza çıkacak fırsatlar sizi fazlasıyla memnun edecek sevgili Koçlar.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
300
Kalan karakter : 300