ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA
Balıkesir'in Ayvalık Kaymakamı Nazım Madenoğlu, Sarımsaklı beldesinde, ailesiyle birlikte kaldığı çadırdan kaçırılan 6 yaşındaki engelli kız çocuğuna ormanlık alanda tecavüz girişiminde bulunulmasıyla ilgili olarak, ''Zanlı ya da zanlıların, bir an önce yakalanıp adli mercilere teslimi sağlanacaktır'' dedi.

Madenoğlu, gazetecilere yaptığı açıklamada, Sarımsaklı plajlarında iki gün önce meydana gelen olayla ilgili soruşturmanın devam ettiğini belirtti.

Madenoğlu, şöyle konuştu: ''Bu suçu işleyenler kesinlikle insan olamaz. İnsanlar en yüksek mertebeye çıkabildikleri gibi en aşağılık seviyede de yer alabiliyor. Bu zavallı yavrucağa bu zulmü yapanlar kesinlikle insanlık dışı kişi ya da kişilerdir. Zanlı ya da zanlıların, bir an önce yakalanıp adli mercilere teslimi sağlanacaktır. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Cezalarını çekecekler.''

Sarımsaklı yakınlarındaki Badavut ormanlık alanında bir çocuğun ağlama sesini duyan vatandaşların ihbari üzerine olay yerine giden güvenlik güçleri, 6 yaşındaki özürlü Ş.Ö'yü bir çam ağacının altında baygın bulmuştu.

Yapılan incelemede, ailesiyle birlikte kaldığı Sarımsaklı plajındaki çadırdan, kimliği belirlenemeyen kişi ya da kişilerce kaçırılan kız çocuğuna ormanlık alanda tecavüz girişiminde bulunulduğu tespit edilmişti.

İHA

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Tüm yorumları göster(6)
Kalan karakter : 2000