ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA
Pazardan 3 kilogram kırmızı erik alan Fatma Öndeş, evine gelen misafirlere meyve ikram edeceği sırada, ağız, burun ve göz şekli olan eriği fark edince şaşkına döndü. Misafirlerini mutfağa çağırarak, filmlerdeki uzaylılara benzeyen eriği gösteren Öndeş'in misafirleri de hayretler içerisinde kaldı. Daha sonra komşularını da eve davet ederek eriği gösteren Fatma Öndeş, bazı komşularının korkarak evden uzaklaştığını söyledi. Bunun üzerine bu eriği bir beze sarıp saklayan Öndeş'in misafirleri, kendilerine ikram edilen diğer erikleri de yemeyerek evden ayrıldı.

OLAY YARATAN ERİĞİN GÖRÜNTÜSÜ İÇİN TIKLAYIN

Oğlu İlhan Öndeş ile aynı evde yaşayan Fatma Öndeş, akşam eve gelen oğluna da eriği göstererek durumu anlatınca, oğul Öndeş de gözlerine inanamadı. Eriği pazardan alan Fatma Öndeş, ertesi gün erikle birlikte din adamlarına giderek, yaşadıklarını anlattı. Eriği gören din adamlarının da şaşırdığını belirten Fatma Öndeş, "Hoca, ağız, burun ve göz şekilleri olan eriğin dalındayken konuşabildiğini söyledi. Allah'ın yarattığı bir varlığın, insanlara ibret olması için bu şekli aldığını belirtti. Benim şaşkınlığım hala devam ediyor" dedi.

'ERİĞİ ÇÖPE ATMAYACAĞIZ, O İLAHİ BİR MESAJ'


Komşu Abdurrahman Demir ise, eriği gördükleri günden beri uyku uyuyamadıklarını belirterek, "Ben elime eriği aldığımda elim titriyor, tutamıyorum. Bu gerçekten Allah tarafından bizlere verilen bir mesaj" diye konuştu. Öndeş ailesi, eriği beze sararak muhafaza edeceklerini ve çöpe atmayacaklarını belirtti.

İHA

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Tüm yorumları göster(43)
Kalan karakter : 2000