ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA

Halis Toprak ile yaptığı evliliğiyle sürekli gündemde olan Nazlıcan Tagizade, Arslanlı Köşk’te geçen 8 ayını Habertürk’e anlattı. Liseyi bitirdiğini, YGS’yi kazandığını ve hayalinin hukuk eğitimi almak olduğunu anlatan Nazlıcan, “Dış görünümüm 17, ama içim 50 yaşında” diyor

Sedef ŞENKAL DEMİR/AHT

NAZLICAN Tagizade, henüz 17 yaşındayken kendisinden 54 yaş büyük, 71 yaşındaki Halis Toprak ile 19 Temmuz 2009’da Kuşadası’nda nikâh masasına oturdu. Aradaki yaş farkı, kamuoyunda çok konuşulmasına rağmen Nazlıcan, hep eşinin yanında oldu. Ama aradan geçen 8 ayın sonunda mutluluk bitti, peri masalı sona erdi. Art arda karşılıklı olarak açılan boşanma ve tehdit davaları için taraflar, adliye yollarını aşındırmaya başlarken mahkeme, Nazlıcan’ın yaşadığı Arslanlı Köşk’ten taşınmasına karar verdi. 10 gün içinde köşkten ayrılmak zorunda olan Nazlıcan, artık sürekli ağlıyor. Nazlıcan, kaybettiği umutlarını Habertürk’e anlattı:

‘HER ŞEY PARA DEĞİL’

“Hayattan bir beklentim kalmadı. Ne gecem kaldı ne gündüzüm. Yaşayan bir ölü gibiyim. Şimdi tek başıma bilmediğim bir şehirde İstanbul’da yalnızlığa terk edildim. 17 yaşındayken evlendiğimde herkes tepki gösterdi. O zaman ayaklanan insanlar şimdi neredeler? Neden benimle şimdi ilgilenmiyorlar? Benim hayallerim, umutlarım vardı. Şimdi ne yapacağımı bilmiyorum. Keşke biri elimden tutsa. Bana yol gösterse. İnsanlık bitmiş. Benim bu evliliğimi para için yaptığımı söylediler. Hayır her şey para değildi.” Nazlıcan için şimdi en önemli olan şey okul hayatı. Evliliğinin ardından açık öğretim lisesinde eğitimine devam eden Nazlıcan, 19 Haziran’da sınava gireceğini ve hukuk okumak istediğini söyledi. Nazlıcan Tagizade, eşinin tehdit suçlamasıyla ilgili olarak da “Benden ona zarar gelmez ki? Bu mümkün değil. Bir kere ona zarar vermeyi kendime yakıştıramam” dedi. Eşinin kızlarının kendisiyle hiçbir şekilde bağlantı kurmadıklarını da dile getiren Nazlıcan, “Kimse bilmez. Yaşadıklarım kolay değil. Hayalim kalmadı. Bir daha evlenmeyi asla düşünemem. Yaşadıklarım gerçekten çok ağır oldu. Bittim, tükendim. Dışım 17 ama içim 50 yaşında” şeklinde konuşuyor.

HALİS BEY’İ SEVDİ Mİ?

18’inci yaş gününü 13 Temmuz günü kutlayacak olan Nazlıcan, konuşurken sık sık gözlerinden süzülen yaşları siliyor. Nazlıcan kolundaki saati göstererek, “Biliyor musunuz, evlendikten sonra Fransa’ya gitmiştik. Kolumdaki saatin 50 bin lira olduğu yazıldı. Ama ben 5 Euro’ya kendim aldım biliyor musunuz? Her şey bitsin üç kuruşluk takılarımı herkese hediye edeceğim” diyor. Nazlıcan, “Halis Bey’i gerçekten sevdin mi?” sorusuna ise “Bilmem ki!” yanıtını veriyor.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Tüm yorumları göster(24)
Kalan karakter : 2000