ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA

Uğur USLUBAŞ / BURSA (AHT)

Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Bursa'da Valilik ve (SHÇEK) Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumu tarafından yaptırılan Sırameşeler Kız Yetiştirme Yurdu ve Çocuk Evi'ni ziyaret etti. Arınç, Çocuk Evi'ne girişte ayakkabılarını çıkarırken, Bursa Valisi Şahabettin Harput'a kadın bir görevli galoş giydirdi.

Seçim bölgesi Bursa'ya bayramlaşma programları kapsamında gelen Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç ile eşi Münevver Arınç ve Bursa Valisi Şahabettin Harput ve eşi Funda Harput ile dün Sırameşeler Kız Yetiştirme Yurdu ve Çocuk Evi'ni ziyaret etti. Arınç, burada kendisini çiçeklerle karşılayan çocuklar ile hatıra fotoğrafı çektirdi. Arınç, burada yetişip Bilecik Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümünü kazanan Gülistan Taş ve Anadolu Üniversitesi Resim - İş Bölümünü kazanan Tuba Tuğa'ya kitap hediye etti.

Daha sonra Çocuk Evi'ne geçen Arınç, Vali Harput ile birlikte burada incelemelerde bulundu. Evin girişinde kapıda bekleyen kadın görevli, içeriye girerken galoş giyilmesi gerektiğini belirtip Vali Harput'un ayakkabılarının üzerine galoş giydirdi. Arınç, kadın görevlinin önünde eğilip galoş giydirmesine izin vermedi ve ayakkabılarını çıkarıp içeri girdi.

Arınç, daha sonra Ali Osman Sönmez ve Büyükşehir Belediyesi Huzurevleri, Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi ile Türkiye Harp Mamulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimler Derneği Bursa Şubesi ve Türkiye Emniyet Teşkilatı Gazi ve Şehit Aileleri Vakfı Bursa Şubeleri'nde ziyaretlerde bulundu.

  • Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Tüm yorumları göster(5)
Kalan karakter : 2000