ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA

Geçitiğimiz hafta Koçlar, Teraziler, Yengeçler ve Oğlaklar dolunayın etkisini hissettiler. Tüm burçlar önümüzdeki 15 gün boyunca dikkatli adımlar atmalılar. Peki Ekim ayında sizi neler bekliyor?

Koç


Ekim ayına özel ilişkileriniz, evlilik hayatınız ve ortaklı işleriniz devrede olarak başlıyor.Parasal konularınız devrede olacak. Önümüzdeki hafta biraz gergin ve huzursuz başlıyorsunuz. Dikkati olun.

Boğa

Bu aya çalışma alanlarınız ve sağlık konularınız aktif ve yoğun olarak başlıyorsunuz. İsteksizliğiniz yapmanız gereken işlere yansıyabilir.


İkizler

Yakın çevre ilişkilerinizde anlayışınız yüksek akarken, sosyal ortamlarda bazı anlaşmazlıklarınız oluşabilir.

Yengeç

Maddi konularda kendinizi iyi hissedeceksiniz. Ailenize ve ev hayatınıza yönelik konularda parasal sorumluluklar üstlenebilirsiniz.


Aslan

Ekim ayına akraba, komşu, kardeşlerinizin konu ve olayları veya iletişim, satış, reklama dayalı işleriniz devrede olarak giriş yapıyorsunuz.

Başak

Parasal konularınız ve kazançlarınız ön planda olacak. Dış ortamlarda değişik yer ve ortamlarda kendinizi iyi hissedeceksiniz.

Terazi

Sosyal ortamlarınız size ışık yakacak. Sosyal ortamlarınızda kalıcı ve uzun soluklu bağlantılar devreye girebilir.

Akrep

Özel hayatınız ve ortaklı işleriniz devrede olmaya başlayacak. Kariyerinizde sağlam ve kalıcı ilişkiler kurabilirsiniz.


Yay

Ekim ayına soyal çevreniz ve organizasyona yönelik işlerinize aktif olarak başlıyorsunuz. Maddi konularda kendinizi güçlü hissedeceksiniz.

Oğlak

Venüs, sizin uzak çevre seyahat medya ticaret yabancı ortaklı işler, hukuk ve eğitim alanlarınızda güzellikler yaşamanıza neden olacak.

Kova

Bu aya seyahat programlarınız, eğitim ve dış işleriniz aktif olacak. Önemli seyahatler, kurslar ilginizi körükleyecek.

Balık

İş ilişkilerinizde güçlü ve kalıcı bağlantılar söz konusu olabilir.Parasal konularda destekleneceksiniz.

  • Astroloji
  • Hande Kazanova

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000