SON DAKİKA
Son dakika gelişmelerinde anında haberdar olmak için, anlık bildirim almak istermisiniz?
ANIMSAT
EVET

Şüpheli bekaret!

29 Ekim 2012 Pazartesi, 13:11:09Güncelleme: 21:55:21

750 bin dolara satılan bekaret koca bir yalan mı?

Onaylanmadı Bu haberi favori listenize eklemek için üyelik girişi yapmalısınız. Üye değilseniz tıklayın.
Bekaretini satan kız bakire olmayabilir Sonra Oku

Huffington Post'un haberine göre geçtiğimiz günlerde bekaretini bir açık artırma ile 750 bin dolara satan 20 yaşındaki Brezilyalı Catarina Migliorini'nin bakire olmayabileceği iddia edildi.Geçtiğimiz günlerde yapılan online bir açık artırmada "Natsu" isminde bir Japon, en yüksek teklifi vermişti. Ayrıca kazanan teklif sahibinin Migliorini'nin bekaretini kontrol ettirebileceği de belirtilmişti. Fakat Huffington Post, kendilerine ulaşan uzmanların böyle bir bekaret testinin doğru bir sonuç vermesinin mümkün olmadığını bildirdiğini yazdı.

Migliorini, açık artırmanın ardından "Bunu bir kez yapıyorsan, fahişelik değildir" demişti.Cinsel sağlık uzmanları, kızlık zarının bir bekaret göstergesi olarak kabul edilse de türlü çeşit ve boyutlara sahip olduğunu, bu nedenle bazı zarların daha önce ilişkiye girilse bile yırtılmayabileceğini söylerken, bazı cinsel sağlık uzmanları ise kızlık zarının ufak bir tampon nedeniyle bile yırtılabileceğini söylüyor.

Bu nedenle açık artırmayı organize edenlerin bahsettiği türde bir testin hiçbir şeyin kanıtı olmayabileceği belirtiliyor.

BU HABERİN 15 YORUMU VAR.
SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
GÖNDER