SON DAKİKA
HABERTÜRK Gazetesi yazarlarının köşeleri, saat 9:00'dan itibaren güncellenmektedir.

Gümbür gümbür

16 Eylül 2016 Cuma, 04:30:47 Güncelleme:08:41:55
Atilla Türker

Atilla Türker

[javascript protected email address]

 

Bu Osmanlıspor sadece Süper Lig’de değil, Avrupa’da da bayağı iş yapar. Çünkü çok iyi bir kadrosu var. Özellikle gol yollarındaki yaratıcı oyuncuları ile müthiş etkili olan Başkent ekibi, inancı ve temposu ile en dişli rakipleri bile hüsrana uğratabilecek bir görüntü sergiliyor. Sonuca çok iyi gidiyor.

Çizgisini her geçen gün yükselten Osmanlıspor takdiri fazlasıyla hak ediyor.

Dün de iyi not aldı Başkent ekibi... Oyunun tek hakimi idi. Hele hele rakip 10 kişi kalınca işi son derece kolaylaştı. Kabul etmek gerekir ki Osmanlıspor oyuncularının önemli bölümü belli bir kalitenin üstünde bulunuyor. Çok iyi isimler var. Ayağa iyi pas yapılıyor. Uyum ve yardımlaşma üst düzeyde. Tempo yüksek tutuluyor. Kanatlar iyi çalışıyor. Rakip savunma sürekli hataya zorlanıyor. Heyecan hiç dinmiyor.

Dün de maç boyu zevkli ve keyifli bir görüntü sergiledi Osmanlıspor... Her bakımdan takdiri fazlasıyla hak etti. Futbolcularının tamamına yakını görevini en iyi şekilde yaptı.

Dünkü galibiyetin değeri çok fazla. Hem çok iyi bir başlangıç yapılmış oldu, hem de gruptaki gerçek rakip önemli ölçüde ekarte edilmiş oldu. Şunu da özellikle vurgulamak gerekir ki, Osmanlıspor camia olarak her geçen gün taş üstüne taş koyuyor. Çok iyi gidiyor. Gümbür gümbür ilerliyor. Planlı ve programlı bir şekilde güzel işler yapıyor. Yürekten kutlamak gerekiyor. Dünkü galibiyet de zaten Avrupa’daki güzel haberlerin çok önemli başlangıcı niteliğindeydi.

BU YAZIYA İLK YORUMU SEN YAZ
SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
GÖNDER

DİĞER YAZILARI


TÜM YAZILARI İÇİN TIKLAYIN